Her Formatı Çalıştıran Medya Oynatıcı Ücretsiz İndir UMPlayer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Her Formatı Çalıştıran Medya Oynatıcı UMPlayer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda UMPlayer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Universal Media Player veya bilinen kısa adıyla UMPlayer açık kaynak olarak geliştirilmiş bir medya oynatıcı. En yeni codec dosyalarını okuma konusunda iddialı olan UMPlayer eksik ve zarar görmüş medya dosyalarını dahi çalıştırabiliyor. UMPLayer çapraz platform desteği sunuyor. Yani hem Windows, hem Mac, hem de Linux işletim sistemlerinde çalışıyor. Ses CD’leri, DVD ve VCD’ler, TV/Radyo kartları, Youtube ve SHOUTcast radyo stream dosyaları UMPlayer ile çalıştırılabilir. Özellikleri bakımından yenilikçi bir yapıda olan program 270’den fazla video ve ses codec dosyasını destekleyerek hemen hemen bilinen tüm medya formatlarını destekliyor.UMPLayer’ın desteklediği başlıca formatlar arasında AAC, AC3, ASF, AVI, DIVX, FLV, H.263, Matroska, MOV, MP3, MP4, MPEG, OGG, QT, RealMedia, VOB, Vorbis, WAV, WMA, WMV ve XVID var. UMPlayer teması değiştirilebilen basit bir arayüze sahip. Altyazı araması, ses ve altyazı senkronlama, Youtube oynatıcı ve kaydedici benzeri araçlar programın ekstra özellikleri arasında.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver