Helikopter Savaş Simülasyonu Ücretsiz İndir Aerial Fire Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Helikopter Savaş Simülasyonu Aerial Fire Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Aerial Fire Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sıra dışı savaş efektleriyle dolu bir savaş oyunu olan Aerial Fire, kaliteli helikopter grafiklerine sahip. Macera oyunlarını seviyorsanız Aerial Fire tamamen ücretsiz macera dolu bir helikopter oyunu.

Günümüzde eskiye oranla fazla ilgi görmeyen uçak ve helikopter simülasyon oyunlarını halen takip eden ve hayran olan bir oyuncu kitlesi var. Aerial Fire, sıra dışı ve göz alıcı grafikleri, çarpıcı savaş efektleri ve kaliteli bir ses efekti sunuyor. Diğer helikopter oyunlarının aksine bu oyunda onlarca farklı helikopteri kontrol imkanınız var. Dört mevsim şartlarında savaşmaya ve gece görevlerine hazır olmalısınız. Zamanınızı alacak 24 uzun seviye, her seviyede 2 güçlü boss, yüzlerce kara, deniz, hava ünitesi, toplamda 5 zorluk kademesi, saldırı için onlarca kombo, 1 ve 2 kişilik oyun modları ve sonradan eklenebilir hile kodu oyunun özelleri arasında yer alıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver