HD Video Dönüştürücü Ücretsiz İndir E.M. HD Video Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

HD Video Dönüştürücü E.M. HD Video Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda E.M. HD Video Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HD Video Converter ile tüm videolarınızı MPEG2 TS Video, HD H264 TS Video, HD WMV  Video, HD DivX  Video, HD Xvid  Video, HD H.264 Video, HD Quick Time Video, HD MPEG4 Video, HD FLV  Video, HD MKV Video gibi pek çok HD formatına dönüştürebilir, kaydedebilir veya DVD’ye yazdırabilirsiniz.

E.M. HD Video Converter sadece HD formatını DVD’ye dönüştürmekle kalmaz, SD (standard-definition) formatını da FLV-HD, WMV-HD, MPEG4-HD, H.264-HD gibi pek çok HD formatına dönüştürebilir. Program birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürmenize izin verir. Ayrıca birden fazla videoyu tek dosyada birleştirebilir. Kolay kullanım için tasarlanan arayüzünde sürükle-bırak yöntemiyle işlemlerinizi pratik şekilde yapabilirsiniz. Program dönüştürme işlemini en yüksek kalitede (HQ, HD) yaparak profesyonel kullanımlar için de uygun bir seçenek sunar. E.M. HD Video Converter Temel Özellikleri:

Videolarınızı Blu-ray/AVCHD formatına dönüştürerek Blu-ray/AVCHD diske kaydedebilirsiniz. Tüm videoları H.264 TS HD veya MPEG-2 TS HD formatına dönüştürür ve Blu Ray/AVCHD DVD olarak yazdırabilir. Böylece Blu-ray oynatıcılar ve PS3’lerde videolarınız çalışabilir. WMV-HD formatına dönüştürerek DVD’ye yazdırdığınız videolar XBOX360’da çalışır.DVD (*.vob) ve MKV formatlarını HD video formatlarına dönüştürür.Tüm video dosyalarını DivX-HD formatına dönüştürerek DivX DVD diske yazdırır.AVCHD disklerinden DVD ve HD video formatlarına kopyalama yapabilir.ts, mts ve m2ts formatlarını AVCHD, DVD veya diğer HD Video formatlarına dönüştürebilir.HD videoları DVD veya diğer HD Video formatlarına dönüştürebilir.Tüm video dosyalarını MOV-HD, Xvid-HD, MKV-HD, MPEG4-HD, FLV-HD formatlarına dönüştürebilir.

Desteklediği Girdi (input) Formatları:TS, MTS, M2TS, AVI, MPEG, MPEG2 TS, MP4, MKV, WMV, 3GP, GIF, FLV, SWF, RM, RMVB, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC Video, MOV, FLV, Youtube FLV, iPod, PSP, Zune, 3GP, Apple TV, iPhone, VCD, SVCD, DVD, AVCHD ve diğerleri…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver