HCG Damla-HCG Zayıflama Damlası Yorumları Fiyatları-HCG Faydaları Zararları Hakkında Bilgi

Aşağıda HCG Damla-HCG Zayıflama Damlası Yorumları Fiyatları-HCG Faydaları Zararları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HCG Damla-HCG Zayıflama Damlası Yorumları Fiyatları-HCG Faydaları Zararları

Gün Geçmiyor Ki insanların kilo verme ve zayıflama ihtiyaçlarına yönelik olarak yeni bir zayıflama ürünü yada zayıflama yöntemi çıkmasın. Teknoloji gelişiyor ve bilim teknolojinin nimetlerinden elde edilenler bilim adamları tarafından insanların hizmetine sunuluyor. İşte HCG Damla veya yaygın bilinen ismiyle HCG Zayıflama Damlası da bunlardan bir tanesi. Bizler de sizler için HCG damlası gerçekten zayıflatırmı diye araştırdık ve bulduğumuz faydalı bilgileri sizlerle paylaşmaya karar verdik. Aşağıdaki yazı HCG Resmi Satış Sitesi’nden alınmıştır.

Kısaca hCG Nedir ?
HCG Homeopathic ilk önce hCG zayıflama iğnesi olarak çıkmıştır. Dr. SIMEONS’un bulduğu bu yöntem geliştirilerek ağıza (oral) damla haline getirildi. hCG’nin dünyada bu kadar ilgi görmesinin sebebi ise damla olarak geliştirilmiş bir ürün olmasıdır.

hCG Damlası %100 bitkisel bir karışımdır. Hcg Damlasının diğer ürünler gibi vucudunuzun dengesini bozarak değil tam tersine vücudunuzu dengeleyerek diyetle birlikte zayıflamanıza yardımcı olmasıdır.

En önemli özelliği kapsül veya hap olmaması ile direk dilimizin altına damlatılarak tükürük bezlerinden vucudumuza zarar vermeden etkisini göstermesidir. Bu şekilde daha hızlı ve daha uzun süreli etki göstermektedir. İşte bu yüzden zayıflamaya yardımcı ürünler arasında damla olarak dünyada tercih sebebi olması ile hCG Damlayı diğer ürünlerden ayrı tutmaktadır.

İnsanların tercih sıralamasında ilk sıralarda tercih ettiği hCG Damla işte bu nedenlerden dolayı diğer ürünlerden kendini ayrı tutulmasına neden olmuştur.

Homeopathic tedavi nedir?
Doğal bir iyileşme yöntemidir. Hastaya vücudunun doğal güçlerini uyararak sağlığına kavuşmasına yardım eder. Özellikle hastalığı tedavi etmekten ziyade hastayı tedavi etmeye konsantre olur. Yıllardır homeopathic ilaçlar güvenilir ve efektiv tedavide kullanılmaktadır. Homeopathinin temelleri ta eski Yunan zamanlarına dayanmaktadır. Homeopathi doğal ve güvenli tıp sistemi olup, vücudunuzun iyileşmesine yardımcı olarak hayatı daha kolay hale getirir. Ağrıyı, sertliği ve inflamasyonu azaltır.

Homeopathi, 200 yılı aşkın süredir, dünya çapında kullanılan ve tanınmış bir tıp sistemidir. Homeopathic çareler güvenlidir ve bütün aileniz tarafından küçük çocuklar da dahil olmak üzere uygulanabilir. İngiltere Kraliyet Ailesinin bir çok elemanı arasında kabul görmüş ve tüm homeopathic ilaçlar uluslararası sağlık servisinde kullanılmaktadır. Homeopathic ilaçlar tablet yada krem formunda bitkilerden elde edilir. Yan etkisi yoktur, fazladan boya maddesi içermez. Homeopathic tedavi şekli, minör hastalıklar ve rahasızlıklar için kullanışlıdır.

Diğer tıbbi tedavilerle birlikte uygulanabilir. Kullanılışı; tabletler ellenmemelidir. Bir kaba veya kaşığa yerleştirip öyle ağza alınmalıdır. Emilerek, çiğnenerek alınabilir. İçki veya yiyeceklerle alınmaz. Yemek arasında alınır.

hCG Damla içeriğinde neler var?
hCG Damla içeriğinde L-Carnithine, Ornithine, Vitamin B6, Vitamin B12 ve bunlarla birlikte mineralli arıtılmış su bulunmaktadır. Bu maddelerin tamamı bitkiseldir. Kısa açıklayacak olursak bu maddeler ;

L-Carnitine (4.25ml) : Vücudunuzda ki yağların erimesinde yardımcı bir maddedir.

Ornithine (3.75ml) : Kas dokularnının güçlenmesi ve gelişmesine yardımcı bir maddedir.

B6 Vitamini (3.15ml) : Tıpta diyet yapan kişilerin kullanılması tavsiye edilen bir maddedir. B6 vitamini uykusuzluk probleminin azalmasına, sindirim sisteminin düzenli olarak çalışmasına, ruh durumunun iyi olmasına gibi konularda yardımcı bir maddedir.

B12 Vitamini (3.80ml) : Bu vitamin hayvansal yiyeceklerde yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Diyet yaptığınız dönemlerde genellikle bitkisel yiyecekler tüketeceğiniz için hayvansal vitaminlerden eksik kalmaktasınız, Vitamin B12 ile hayvansal yiyeceklerden almanız gereken vitamini sağlamak amacı ile tavsiye edilmektedir.

Purified Water (45.05ml) : Mineralli saf su.

hCG damlanin diğer ürünlerden farkı nedir?
hCG damlasının diğer ürünlerden en büyük farkı kapsül veya hap olmamasıdır. Ama en önemli özelliği diğer zayıflama ürünleri gibi vucudunuzun dengesini ve metobolizmanızı bozmaz. Artık kilo verirken sinirli olmayacaksınız. Baş dönmesi gibi terleme gibi yan etkilerle kendinizi üzmeyeceksiniz.

hCG Damla nasıl çalışıyor ?
Kullanmaya başladığınızdan itibaren etkisini hissedebilir bir şekilde görecek ve bu süreç içerisinde kilolarınızı vermenize yardımcı bir takviyedir. 40 günlük kullanım süresinde ilk 3 gün, iştah düzeninizi oturmasına yardımcı olarak görev alacak. Bunu izleyen 7 günlük süreçte iştah düzeninizin iyice oturmasına yardımcı olduğu gibi bu süreçte L-Carnitin ve Ornithine etkilerini göstermeye çalışacaktır. 10 günlük geçen bu süre içerisinde ürün tam olarak etkileşimlere başlamaktadır. Kimi zaman bu 10 günlük süre 15 güne kadar çıktığıda görülmüştür.

Kullanmaya başladığınız süreçten itibaren 10 günlük süreden sonra 30 günlük kalan kısımda ise ürün tamamen sizi zayıflamanıza yardımcı bir rol üstlenecektir. Gerekli olan enrjiyi size içerdiği vitamin ile sağlamaya yardımcı olacaktır.

hCG damlanın yan etkileri
%100 bitkisel bir formülden oluşması herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.Bu güne kadar herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

Hamile ve emziren bayanların kullanmaması tavsiye edilmektedir. 13 yaş ve üzeri çocuklarda ise doktorunuza danışarak kullanılması önerilmektedir.

  hCG Damla kullanım şekli-HCG Nasıl Kullanılır?
  Kullanımı oldukça basit olan hCG Damlayı; Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa aç karnına 10 damla damlatıyorsunuz. Damlatıldıktan sonra dilinizin altında ortalama 30 saniye kadar bekletip yutuyorsunuz. Bu işlemden sonra yaklaşık 30 dakika boyunca yemiyor ve içmiyoruz. HCG Damla 40 günlük kür olarak kullanılmaktadır.

  Bir şişe ortalam 40 günlük kullanımn için yeterlidir. Kullanım sırasında 1 kür bittikten sonra 5 günlük bir ara vermeniz vücudunuzun ikinci küre hazırlanmasını sağlayacaktır. İki kür arasında 5 günlük bir dinlenme sonrasında 2. küre başlayabilirsiniz. Bu şekilde vücudunuzda daha da güçlü bir etki gösterecektir.

  HCG Zararları, Yan Etkileri-HCG Zayıflama Damlasına İlişkin Uyarılar
  %100 bitkisel bir formülden oluşması herhangi bir yan etki yapmamamaktadır. Bu güne kadar herhangi bir yan etkisi görülmemiştir.

  Hamile ve emziren bayanların kullanmaması tavsiye edilmektedir. 9 yaş ve üzeri çocuklarda ise doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

  HCG Damla Kullanırken Neler Yemeli ve Yememeli
  1- pirinç pilavı yerine bulgur pilavı
  2- beyaz ekmek yerine çavdar veya kepek ekmeği
  3- doğal olmayan içecekler içilmeyecek
  4- hamur türü yemeklerden uzak durulacak
  5- diğer herşeyi yemek serbest ve herhangi bir kısıtlama yoktu

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver