Hazır Temalarla Web Sitesi Hazırlayın Ücretsiz İndir WebSite X5 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hazır Temalarla Web Sitesi Hazırlayın WebSite X5 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WebSite X5 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WebSite X5, 5 adımda kullanıcıların profesyonel web siteleri ve çevrim içi mağazalar hazırlanmasına yardım eden, sezgisel işlem yapısıyla donatılmış kullanışlı bir editör. WebSite X5 ile web sitesi yapmanın kolay ve basit yolunu elinizde bulundurucaksınız.Program profesyonel ellerden çıkmış, kişiselleştirilebilen 1.500 tane hazır web tasarım teması içeriyor. Ayrıca siteyi yayına açmanız için 3 GB‘lık bir web alanı ve alan adı tescili kullanıcılara hediye ediliyor. Yazılım hiçbir şekilde programlama yeteneği istemiyor. Aynı zamanda yapım aşamasında kullanıcıyı yönlendiriyor. Her bir aşamada kullanıcının istediği sonuca ulaşması için yapması gereken işlemler gösteriliyor.WebSite X5 ile hiçbir şekilde bir sayfa veya site limitlemesi yaşamıyorsunuz. Reklam ve önceden hazırlanmış kredi kartı ödeme sistemi gibi hazır özelliklerle en karmaşık işleri en basite indirebiliyorsunuz. 3 boyutlu tuş editörü, FTP motoru ve araçları, RSS besleyici ve çok dilli site hazırlamak için tasarlanmış araçlar kullanıcıları bekliyor. YouTube videoları ve flash animasyon ve galeriler, Javascript uygulamaları kolayca siteye aktarılabiliyor. Hazırlanan bu sayfalar cep telefonları tarafından gezilebiliyor ve arama motorları tarafından kolaylıkla indeksleniyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver