Hazır Şablonlardan Site Yapma Programı Ücretsiz İndir TOWeb Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hazır Şablonlardan Site Yapma Programı TOWeb Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TOWeb isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TOWeb pek çok yeni özellik eklenen versiyonuyla daha şık ve pratik web siteleri hazırlamanızı sağlıyor. HTML ve imaj editleme programlarını kullanmanıza gerek kalmadan 5 basit adımda sitenizi hazırlayarak yayına açmanız mümkün. TOWeb ile fotoğraf albümleri, formlar, kataloglar, multimedya dökümanlar (video, flash), slide show’lar hatta e-satış için alışveriş sepeti bile hazırlayabilirsiniz.TOWeb ile 5 adımda kolayca internet siteleri yaratabilirsiniz.Adım 1 : Web sitenize başlayınKendi web sitenizi yaratmanız için bir başlık ve sitenizi yapmak istediğiniz konularda bir tema seçmeniz gerekmekte. İster başlıklar ile ister bloglar ile anasayfanızı oluşturabilirsiniz. Sitenizin menüsü otomatik olarak linklenecek ve en kısa ulaşım haritasını size çıkartacaktır.Adım 2 : Sitenizin grafik temasını yaratınTOWeb ile grafik dizayn tasarlamakla da uğraşmayacaksınız. İstediğiniz rengi size sunulan temalar üzerine uygulayın. Ve sitenizin dizaynı da hazır olsun. Bu sayede herhangi bir tasarımcıya ekstra bir ücret ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Ayrıca kendi tasarladığınız temaları da başarı ile ekleyebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz grafik arayüzünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Menü ayarları ile oynayabilir menü isimlerini değiştirebilir menü renklerini yani kısaca tüm grafik tasarımını değiştirebilirsiniz.Adım 3 : Başlıklarınızı istediğiniz bilgiler ile doldurunTemanız yaratıldı ve artık sıra bilgi girişine geldi. İstediğiniz başlıklara istediğiniz türde verilerinizi girebilirsiniz. İster resim ister metin ekleyin farketmez istediğiniz herşeyi ekleyin.Adım 4 : Websitenizin opsiyonlarını değiştirinİhtiyacınız olan ayarları çok kolay bir şekilde değiştirin. Alışveriş özellikleri ve hatta arama motoru bile ekleyebilirsiniz.Adım 5 : Sitenizi internet üzerinde yayınlayınSon adımda TOWeb ile çabucak web sitenizi internet ortamında yaratın. Ve internette çalışmanın keyfini tadın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver