Hava Savaşları Görevi Ücretsiz İndir Air Force Missions Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hava Savaşları Görevi Air Force Missions Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Air Force Missions Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Air Force Missions oyunu uçak savaş oyunları severlerin tutkunu olacağı muhteşem bir savaş oyunu. Oyundaki gerçekliliğe yaklaşma ve kurulan gerçekçi ses sistemi sayesinde diğer oyunlardan üstün geliyor. Bu özellikler sayesinde oyundaki heyecanınız hep üst noktada kalacak bağımlısı olacaksınız.

Oyunun Özellikleri ;

Oyun 3 boyutlu hale getirilerek gerçeklik oranı artırıldı. Animasyonlarla desteklendi.Windowsta tam ekran oynayabilirsiniz.Kolay kullanım yüzü sayesinde oynarken zorluk çekmeyecekseniz.Tüm yaştan oyuncunun oynayabileceği bir oyundur.İnstall/Uninstall yapılabilir.

Oyunun Sistem Gereksinimleri İse;

Microsoft Windows NT/2000/XP veya üzeri işlemciPentium 200mhz veya üzeri işlemci64 MB RAM15 MB boş disk alanı800×600 ekran çözünürlüğü moduDirectX 5.0 ve üzeriyapılanma gereklidir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver