Hatalı Karakterleri Otomatik Olarak Bulma Ve Düzeltme Programı Ücretsiz İndir Subtitle Auto Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hatalı Karakterleri Otomatik Olarak Bulma Ve Düzeltme Programı Subtitle Auto Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Subtitle Auto Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Subtitle Auto Editor, Srt,Sub ve txt uzantılı metin formatlı dosyalar içerisinde hatalı girilen yada kodlamadan dolayı bozulan karakterlerin verilen listeye göre taranarak düzeltilmesini sağlamaktadır.Dikkat etmeniz gereken nokta orjinal dosyanız üzerinde oynama yapmaktadır yani değişiklikleri yapmadan önce mutlaka orjinal dosyanızı yedeklemeyi unutmayınız.

Çalışma Şekli:

İlk önce hangi karakterlerin ya da kelimelerin değiştirileceğini ve bunların yerine nelerin konulacağını belirleyen listeyi sol bölümde oluşturmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra karakterleri bozulmuş yada yanlış kodlanmış metin dosyasının bulunduğu klasörü sağ bölümden belirleyerek işlemi başlamalısınız. İşlem sonlanana kadar bekleyin ve yapılan düzenlemeler sonrasında oluşturulan dosyaları tek tek kontrol ederek sorun olup olmadığına bakmanız. Örnek vermemiz gerekirse, Türkçe karakterler çoğunlukla kaydederken bozulurlar yada hex formatına çevrilirler. Bu program sayesinde dosyayı hiç açmadan dosya içindeki hatalı karakterler yerine orjinal karakterlerini yerleştirmenize yardımcı olmaktadır.

* Hatalı karakterleri değiştirebilir.* Yanlış girilmiş kelime yada cümleleri tarayıp yerine yenilerini ekleyebilir.* Klasör içindeki Srt,Sub ve txt dosyalarını tarayıp işlemi gerçekleştirebilir.* At çalıştır özelliği ile basit ve kullanımı kolay.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver