Hastalanmadan Yaşamak, Hastalanmadan Yaşamak İçin Ne Yapmalı, Hastalanmadan Yaşamak İçin Neler Yapmalıyız

hastalanmadan yaşamak için yapılması gerekenler, hastalanmadan yaşamak mümkün mü, hastalanmadan yaşamak olur mu,

Hastalanmadan yaşamak için

Hastalanmadan yaşamak mümkün mü? Bu sorunun cevabı kimilerine göre kimileri evet, gerçek ise mümkün olduğudur. Hastalanmadan yaşamak için her şeyin bizim elimizde olduğunu söyleyen uzmanlar, hastalanmadan yaşamanın mümkünlüğü şöyle anlattılar.

Sponsorlu Bağlantılar

Hayatınız gayet sağlıklı giderken bir de kabusa dönmesini istemiyorsanız Anesteziyoloji & Yoğun Bakım Uzmanı ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Ender Varol’un hastalanmadan yaşamak için dikkat etmemiz gerekenleri ve alacağımız önlemleri açıkladı. Ender Varol, hastalığını önlemenin hastalığı tedavi etmeden daha kolay ve ucuz olduğunu söylemesiyle sözlerine başladı ve şöyle devam etti:

Sağlıklı ve dengeli beslenmek envaiçeşit hastalıkların önlenmesini tedavisini mümkün kılmaktadır. Sağlıklı ve dengeli beslenerek bağışıklığınızı güçlendirmeli ve hastalıklara direnebilmelisiniz.

Sağlıklı beslenmek kadar sigara ve alkolden uzak durmak, düzenli egzersiz yapmak, her gün yeterli uyuyabilmek, her yıl düzenli sağlık kontrolü yapmak, ruhsal detoks yapmak, Omega 3, D vitamini, antioksidanlar gibi besin kaynakları almak, meditasyon yapmak, dua etmek, çok fazla streslenmemek önemlidir. Ender Varol’un bu önerilerini dikkate alırsanız uzun yıllar boyunca hastalanmadan yaşayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver