Hasta takip programı Ücretsiz İndir Mavi Klinik – Hasta Takip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hasta takip programı Mavi Klinik – Hasta Takip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mavi Klinik – Hasta Takip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mavi Klinik Programı’nın sahip olduğu geliştirilmiş özellikleri sayesinde, hastalar, tüm raporlamalarını kayıt altında tutabilecek, doktorlar hastalarının Epikriz raporları dahil tüm sağlık bilgilerini kontrol ve kayıt altında tutabilecekleri gibi, internet üzerinden hastaların randevu alabilmelerini de sağlayabilecektir.

Hasta Takip : Hastalarınızın sağlığı ile ilgili olan, teşhis ve tedavilerinde karar vermenize yardımcı olacak istediğiniz ve kullanacağınız tüm bilgileri kayıt altına almanızı ve yıllar sonrasında bile hastanızın sağlık bilgilerine ulaşmanızı sağlayacak etkin bir Hasta Takip uygulamasıdır.
Kolay bilgi girişi, düzenli sayfa yapısı ve çoktan seçmeli özelliği ile son derece pratik olarak kullanabilecek ve hasta takip raporlarınızı yazıcıdan bastırabileceksiniz.

Epikriz Takip : Hastanızın Adını yazmanız durumunda kayıtlı hastalarınız otomatik olarak listelenecektir. Kullanımı çok pratiktir. Hastanızın sağlığı konusundaki tüm bilgileri kolayca kayıt yapmanıza ve güncellemenize olanak sağlayan Epikriz Takip uygulaması sayesinde hastanızın geriye dönük tüm sağlık bilgilerine tek tuşla ulaşabileceksiniz.
Mavi Klinik Epikriz Takip uygulaması ile hastalarınızın geçmişten günümüze sağlığı ile ilgili tüm aşamaları detayları görebilecek, yazılı raporlama yapabileceksiniz.

Ameliyat Takibi : Hastanızın ameliyatları ile ilgili tüm bilgileri kayıt altına almanıza imkan sağlamak üzere geliştirilmiş özelliktedir. Aynı anda 2 veya daha fazla ameliyat olma durumunda her bir operasyonu tüm detayları ile ayrı ayrı kayıt edebilme özelliğine saiptir. Pratik kullanımı sayesinde siz ve yardımcılarınız tarafından kolaylıkla kullanılabilir
Ameliyat Takibi kayıtlarınıza kolaylık ve performans kazandırmak amacı ile geliştirilmiştir.İstediğiniz takdirde yazıcınızdan rapor alabilir veya kayıtlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Detaylı Raporlar : Hastanız tarafından size iletilen ve tedavi süresince gözlemlemiş olduğunuz teşhis ve tedavi verilerini tüm detayları ile kayıt altına almanıza yardımcı olur. Gerekli gördüğünüz durumlarda yazıcıdan yazdırabilir, rapor olarak sunabilirsiniz. Tedavi gelişimini ve sonuçlarını net olarak değerlendirebilirsiniz.
Tüm detayları ve özel değerlendirme notlarınız ile birlikte rapor hazırlama olanağı bulacak ve tedavi yöntemlerinize büyük potansiyel kazandıracaksınız. İstediğiniz zaman raporlarınızı yazıcıdan yazdırabilecek ve saklayabileceksiniz.

Online Randevu Sistemi : www.doktorumonline.net ‘e üye olan hastalarınız nerede olurlarsa olsunlar internet üzerinden randevu alabilecek. Sizin onay ve kontrolünüzde çalışacak olan Online Randevu Sistemi ile hastalarınıza bir imkan daha sağlamış olacak ve günümüz teknoloji ve yeniliklerini sisteminize kolaylıkla adapte etmiş olacaksınız.

Mavi Klinik – Hasta Takip için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Takip ve Bilgi Kaydı Yönetimi Popülerleri

 1. Windows İçin Namaz Vakitleri
 2. Müşteri Takip ve Veresiye Defteri
  Müşteri Takip ve Veresiye DefteriÜcretsiz Takip ve Raporlama Programı
 3. Kasa Programı
  Kasa ProgramıGünlük Gelir Gider Takibi
 4. Kütüphanem
  KütüphanemKütüphane Takip Programı
 5. Huzursoft Müşteri Takip Programı
  Huzursoft Müşteri Takip ProgramıÜcretsiz Müşteri Takip Programı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});