Hard Disk Temizleme Programı Ücretsiz İndir WashAndGo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hard Disk Temizleme Programı WashAndGo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WashAndGo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm bilgisayar sisteminizi temizleyerek disk alanınızda tasarruf yapmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir araç olan WashAndGoile bilgisayarınızın bakımını yapabilir, gereksiz dosyaları temizleyerek sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

WashAndGo *.bak, *.tmp gibi dosyaları ve 0 byte olarak gözüken yanlış silinmiş yada silinememiş dosyaları bulur ve sisteminizi bu gereksiz dosyalardan kurtarır. Ayrıca Temp klasörünüzdeki linkleri de temizleyerek zararlı linklerden de kurtulmanızı sağlar. İnternet tarayıcınızın eski ön belleğini de temizler ve internet kullanımınızı da dolaylı olarak hızlandırabilir. Sistem hatalarını da tarayan program bulduğu hataları onararak en aza indirir.

Sisteminizdeki gereksiz olan tüm dosyaları temizleyen gelişmiş bir sistem temizleme aracı olan WashAndGo ile bilgisayarınız sabit diskinden yer tasarrufu sağlayabilir ve sisteminizi hızlandırırken güvenli bir şekilde kullanmaya da devam edebilirsiniz. WashAndGo tüm bu işlemleri yaparken program sistem güvenliğini riske atacak hiçbir dosyayı silmez. Yine de programın yedekleme özelliği ile olası veri kayıplarına karşı önlem alır ve istendiği takdirde geri yükleme yapılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver