Hard Disk Tamir Etme Programı Ücretsiz İndir HDD Regenerator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hard Disk Tamir Etme Programı HDD Regenerator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HDD Regenerator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HDD Regenerator sabit disklerinizdeki hataları düzeltebileceğiniz, hasarlı bölümleri tamir edebileceğiniz, kullanılamaz haldeki bölgeleri ve kayıp verileri kurtarabileceğiniz profesyonel bir hard disk rejenerasyon yazılımıdır.

Hard disk üzerindeki hataların tamamında %60’a kadar her şeyi düzeltebilme yeteneğine sahip bu güçlü program ile artık sabit disk hatalarından oluşan veri kaybını en aza indirebilirsiniz.

Program Özellikleri:* Hard disk üzerindeki fiziksel hatalı bölümleri (bad sectors) hızlı ve güvenli bir şekilde bulabilme yeteneği* Hard disk yüzeyindeki fiziksel hatalı bölümleri (manyetik hatalar) başarılı bir şekilde tamir edebilme yeteneği* Dosya sisteminden bağımsız olarak fiziksel seviyede tarama yapabilme özelliği* FAT, NTFS veya diğer tüm dosya sistemlerinde kullanılabilirlik ve ayrıca format işlemi yapılmamış unformatted veya bölümlendirilmemiş unpartitioned diskler üzerinde çalışabilme* Program içerisinden “Bootable” (başlatılabilir) rejenerasyon flash bellek oluşturarak otomatik olarak bilgisayar başlangıcında rejenerasyon işlemi başlatabilme* Aynı şekilde “Bootable” rejenerasyon CD hazırlayarak rejenerasyon işlemini DOS altında otomatik olarak başlatabilme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver