hard disk backup programı indir Hard Disk yedekleme programı HDD backup programı HDD yedekleme programı

Etiketler: bedava sabit disk yedekleme programı, hard disk, Sabit disk

Hard Disk Yedekleme Programı İndir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hard Disk Yedekleme Programı İndir

Comodo Backup adlı ücretsiz program ile hard diskinizi yedekleyebilirsiniz. Verileriniz ne kadar güvende olursa olsun bir gün hard diskiniz diğer bir adı ile sabit diskiniz arızalanabilir ve verilerinizi kaybedebilirsiniz. Comodo Backup adlı ücretsiz olarak sunulan yazılım ile belgelerinizi, e-postalarınızı, programlarınızı, videolarınızı, fotoğraflarınızı ve ofis dosyalarınızı kaybetmemek istiyorsanız verilerinizi düzenli olarak yedeklemek zorundasınız. Ve bunu manuel olarak yapmak uzun bir uğraş anlamına geliyor.

Comodo Backup ücretsiz yedekleme programı ile zaman çizelgesine yapıp belirli periyotlarda otomatik yedekleme yapabilirsiniz. Comodo BackUp ile kritik öneme sahip dosyalarınızı kolaylıkla yedekleyebilirsiniz. Program dosyanızı veya komple bir klasörlerinizi ağdaki herhangi bir bilgisayara, FTP sunucularına yükleyebilmenize imkan verir. Yedeklediğiniz dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz.

Comodo Backup adlı ücretsiz yazılım ile verilerinizi CD, DVD, çevrimiçi depo gibi birçok alana yedekleme imkanı sunuyor. Comodo Backup programını yükledikten sonra programın çalışması ile sihirbazda devreye giriyor. Sihirbaz aracılığıyla yedeklemek istediğiniz verileri kaydedebilir, kaydedeceğiniz alanı seçebilirsiniz.

Comodo Backup

Son Aramalar: bedava sabit disk yedekleme programı, hard disk, hard disk backup programı indir, Hard Disk yedekleme programı, HDD backup programı, HDD yedekleme programı, Sabit disk, sabit disk yedekleme programı, ücretsiz Hard Disk yedekleme

disk yedekleme programları, harddisk yedekleme programı, bedava yedekl hard, harddisk disk okuma aracı, harddisk okuma programı indir, hard disk yedekleme programı, lg bilgisayara kamerası indir, OTOMATIK harddisk yedekleme programı, hdd yedekleme win 7 için türkçe, hdd yedekleme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver