Hangi Ürünleri Kaş Ve Kirpikleri Besler, Kaş Besleyen Ürünler, Kaş Besleyici

kaş kirpik bakımı, Kaş ve kirpik besleme, kaş ve kirpik besleyen ürünler, kirpik besleyen ürünler

Kaş ve kirpik besleyici ürünler nelerdir?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Kaşlar ve kirpikler başta gözler olmak üzere yüz güzelliğini vurgulayan iki önemli şeydir. Ancak ya doğuştan ya da sonradan karşılaşılan bir takım sorunlarla yeterli güzellikte olmuyor ya da seyrelip dökülme gibi sorunlara maruz kalıyorlar. Ayrıca kaşların en çok başına gelen olumsuzluk ise acemi eller tarafından alınıp şeklinin bozulmasıdır. Bu durumda kaşları uzatmak ve yeniden şekil verilerek alınması gerekir. Ancak bunun içinde kaşların beslenip, gürleşmesi son derece mühimdir.

 

Daha alımlı bir güzelliğe sahip olmak için uzun ve gür kirpikler; koyu ve küsmüş olmayan kaşlar büyük önem taşır. Kirpiklerinin az ve kısa olmasından; kaşlarının küsmüş ve şeklinin bozuk olmasından şikayetçi olanlara kaş ve kirpik besleyici ürünler nelerdir,sizler için etkili ve son derece kaliteli olan markaları bir araya getirdik.

Kaş ve kirpik besleme özelliği bulunun bu ürünler, ürünlerin etkileri ve fiyatları şöyle;

AveSeena Jet-Set Eyebrow Perfection Gel: Kaş tellerini besler, dökülmesini azaltır, güçlenmelerini sağlar, esnek, yumuşak ve sağlıklı olmalarını sağlar. Fiyatı ise 159, 30 TL’dir.

Éeose Kaş ve Kirpik Serumu: Doğal görünümü bozmadan kirpiklerin uzamasını ve gürleşmesini sağlar. Kaşlarında yoğunluğu sağlamada çok etkilidir. Fiyatı ise 93 TL’dir.

Kaş yenileyici serum: M2Brows Eyebrow Renewing Serum: Her tür cilt yapısı ile uyum sağlayan bu ürün belirgin, parlak ve kalın kaşlara sahip olmanıza yardımcı bir üründür. Fiyatı ise 379 TL’dir.

MAC Brow Finisher Kaş Bakım Kalemi: Kaşlara şekil verme performansına sahip olan bu ürün renkli olma özelliği ile de çok tutuluyor. Bakımlı ve parlak kaşlara sadece 44 TL ile sahip olabilirsiniz.

Mavala Double Lash Kirpik Besleyici: Kirpiklerin uzamasına ve güçlenmesine faydalı olan bu ürün aynı zamanda peksi bir yumuşaklıkta kazandırıyor. Üstelik sadece kirpiklere değil kaşlara da uygulanmaktadır. Fiyatı ise 45,50 TL’dir.

Elizabeth Arden Ceramide Lash Extending Treatment Mascara: Hem cilt bakımı hem maskara; ikisi bir arada! Bu ürün en çok tutulan kirpik bakım ürünlerinden biridir. Kirpikleri uzatan, belirginleştiren ve koruyan bu ürün aynı zamanda makyajda da büyük fark yaratıyor. Fiyatı ise 75 TL’dir.

LashGenesis Kirpik Güçlendirici ve Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel: Daha güzel gözlere sahip olmanız için ellerinden gelen her şeyi yapan iki üründür. Kirpik köklerini güçlendirmede, kirpikleri beslemede ve ipeksi görünüm kazandırmada her iki üründe çok iyidir. Fiyatları ise şöyle; LashGenesis Kirpik Güçlendirici 229 TL, Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel 150 TL’dir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver