Hangi Kanalla Anlaştı Neden Ayrıldı Show Tvden Neden Ayrıldı

Acun Ilıcalı star tv
Acun Ilıcalı Hangi Kanalla Anlaştı?

BÜYÜK BİR KANALLA GÖRÜŞTÜ
BUGÜNLERDE herkes futbol alemindeki transferleri konuşurken yılın transfer bombası medyada patladı. Türk televizyonlarının dahi çocuğu Acun Ilıcalı mesleğe ilk başladığı 1996 yılından beri çalıştığı Show TV’den ayrıldı. Ilıcalı, geçtiğimz günlerde bir büyük kanalın yöneticileriyle yemek yedi.

Sponsorlu Bağlantılar

ÇALIŞMA ARKADAŞLARINI DÜŞÜNDÜ
DİZİLERİN bile birkaç bölüm ücretini almadığı zaman kanal değiştirdiği televizyon aleminde Show TV’den 70-80 bölümlük alacağı buluduğunu bildiğim Acun Ilıcalı anlaşılan daha fazla dayanamadı. Acun’un, yüzlerce çalışanıyla büyük bir fabrikaya benzeyen Acun Medya’daki arkadaşlarını da düşünerek bu ayrılık kararını aldığı anlaşılıyor. Ayrılık kararının ardından atv, Kanal D, Fox ve Star ünlü yapımcının peşine düştü bile.

YENİ ADRESİ NERESİ OLACAK?

HT Magazin’den Memet Güler’in Acun Ilıcalı’nın Show TV’den ayrılma kararı aldığını yazmasının ardından televizyon dünyasında ünlü yapımcının hangi kanala transfer olacağı merak konusu oldu.

Medyatava’da yer alan habere göre Ilıcalı, ayrılık kararını aldıktan sonra iki kanalla görüştü. Bu kanallar atv ve Star. Ilıcalı atv yöneticileriyle yakınlığına rağmen transfer konusunda Star’a yakın duruyor. atv ve Star yönetimiyle görüşen Ilıcalı’nın Show TV’den ayrılması durumunda Star’a transfer olması bekleniyor.

Kaynak:Haberturk

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver