Hangi Kanalda Ne Zaman Trophy Türk

acuna rakip çıktı Trophy Türk başvuru Trophy Türk başvuru formu Trophy Türk Ne Zaman Hangi Kanalda

tv8 yeni yayın döneminde ekranların en adrenalin yüklü yarışması ile dünya televizyonlarına meydan okuyacak… Trophy Türk’ü izlerken ürkecek, korkacak ama orada olmak isteyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Afrika’nın insan eli değmemiş sırtlarından muhteşem manzaralar, birbirinden zorlu etaplar ve tabi ki dünyanın en büyük yırtıcıları… Onların birçoğunu tanıyorsunuz… Daha da yakından tanıyacaksınız…

Sürpriz ünlülerin de içinde bulunduğu 20 cesur yürek, vahşi yaşamın beşiği Kenya’da ekran başındakilerin nefeslerini kesecek! Vahşi doğanın sakinleri çılgın yarışmacılarla tanışacak, magazin gündeminin tanınan isimleri zorlu koşullarda ayakta kalma mücadelesi verecek!

1000 km’lik parkurda timsahlarla dolu nehirdeki yarışlardan, tehlikelerle dolu kayalıklara tırmanışa, Hint Okyanusu’nun devasa dalgalarındaki mücadeleden, Kenya ormanlarında gizli şelaleleri bulmaya kadar adrenalini zirveye çıkartacak ne varsa hepsi Trophy Türk’de yaşanacak!

Yarışmaya katılmak isteyenler 11 ve 12 Ağustos WOW İstanbul Otel’ de yapılacak seçmeler sonucunda belirlenecek. Eğer siz de bu muhteşem maceranın bir parçası olmak istiyorsanız 11 – 12 Ağustos tarihlerinde WOW İstanbul Otel’e bekliyoruz.

BAŞVURU FORMU

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver