HandyCafe Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

HandyCafe, gelişmiş özellikleriyle bir İnternet Cafe yönetim programıdır. HandyCafe, Firewall özelliğiyle siteleri engelleyebiliyor; bağlantıları ve Web sitelerini filtreleyebiliyor.

HandyCafe programını kullanacağınızda kurulum için hiçbir bilgisayarda özel bir ayar yapmanız gerekmiyor. Uzaktan yönetim özelliği, ağdaki tüm diğer bilgisayarları, sunucunuzdan kontrol etmenize izin veriyor. Ayrıca ağ paylaşımına gerek kalmadan, terminalleri görüntüleyebiliyor. Gelişmiş kısıtlama özellikleri arasında uygulama ve üye kısıtlama seçenekleri de bulunuyor. Bunlara ek olarak alınan/gönderilen veriyi izleme, rapor alma, süre durdurma/devam etme, üyeler için çoklu ödeme sistemi, konsol uygulamalarını kontrol etme (PlayStation, Satranç, Tavla), kafeterya kontrolü, tüm bilgisayarları açma/kapatma/resetleme, ekran görüntüsü alma gibi özelliklere de sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha güçlü ve hızlı alt yapı, bilgisayarları zorlamayan ve hızlı Client/Server haberleşme-işlem yapma, bilgilerin bilgisayarınızdan USB aygıtlara kopyalanmasına karşı önlem, anlık Webcam görüntüsü alabilme, USB aygıtların çıkarılması veya takılması durumunda Servera uyarı mesajları gönderme ve daha birçok özellik için yeni sürümü ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.
TİB Onaylı Web Filtresi,
Remote Access Kontrol Modülü
,
Stok Kontrol,
Pc Dışındaki (Satranç, Bilardo, vb. işlemleri açma ve kapa, hesaplama),
Printer Kontrol ve Hesaplama Modülü,
Geliştirilmiş Firewall & Web Filtresi
Bu özel geliştirilmiş modül sayesinde cafenizdeki veya ağınızdaki Bilgisayarların sadece sizin istediğiniz içeriklere girmesini sağlayabilirsiniz. İçeriği Onaylanmayan (Porno, bölücü örgüt, Kumar siteleri gibi …) Sitelere giriş yapılmasını %96 oranında engelleyebilirsiniz.

İç IP Dağıtım logları
Internet cafeler de kullanımı zorunlu olan İç IP dağıtım logları programı HandyCafe Filtre v3 ile standart olarak gelmektedir.

HandyCafe 3.30 sürümünde Windows 7 ile %100 uyumluluk sağlanmıştır.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver