Haluk Saçaklı, Haluk Saçaklı Diyet, Haluk Saçaklı Diyet Listeleri

haluk saçaklı diyet listesi, haluk saçaklı örnek diyet, haluk saçaklının diyet listesi,

Haluk Saçaklı diyeti

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Diyet yapmak belki çoğumuz için zorlu bir süreçtir, ancak Haluk Saçaklı bu süreci kolaylaştırmamıza ve keyiflendirmemize muavenet ediyor ve açlık hissi duymadan zayıflamamızı sağlıyor. Birçok ünlüye de diyetisyenlik yapmış olan Haluk Saçaklı, bu zamana kadar önerdikleri sayesinde her zaman teşekkür almış bir isim olarak tekrar mükemmel bir diyet listesi ile karşımıza çıkıyor. İşte Haluk Saçaklı’dan yaz aylarında zayıflamak isteyenlere harika bir diyet listesi.

Haluk Saçaklı diyet programı

Uyanınca

1 bardak oda sıcaklığında su

Kahvaltı

1 porsiyon mevsim meyvesi, şekersiz limonlu açık çay, 1 ince dilim kepek ekmeği, 1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız beyaz peynir, 4 adet yeşil ya da siyah zeytin, 1 porsiyon domates , salatalık, yeşilbiber.

Kuşluk

1 porsiyon mevsim meyvesi, 2 adet grisini, şekersiz bitki çayı.

Öğle

2 adet köfte büyüklüğünde tavuk veya peynir ilâveli 1 porsiyon yeşil salata (1tatlıkaşığı zeytinyağı ilave edin), 2 ince dilim kepek ekmeği, 1 su bardağı diyet yoğurt.

İkindi

1 porsiyon mevsim meyvesi, 1/4 simidi, 1 kibrit kutusu büyüklüğünde yağsız beyaz peynir, şekersiz limonlu açık çay.

Akşam

1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış 1 porsiyon 4 yemek kaşığı mevsim sebzesi veya sınırsız mevsim salatası1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile hazırlanmış 1.5 su bardağı kepekli makarna ya da pilav veya 12 yemek kaşığı kuru baklagil, 1 su bardağı diyet yoğurt.

Gece

1 porsiyon mevsim meyvesi,Yatarken 1 bardak oda sıcaklığında su.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver