Half Life 3 Oyunu Hakkında Bilgi Half Life 3 Ne Zaman Piyasaya Çıkacak Half Life 3 Oyun Görüntüleri

Half Life 3 Oyun Görüntüleri,

 

Evet oyun severler  hemen hemen bilgisayar kullanıcılarının %90′nı bu oyunu oynuyor dersek yerinde olur herhalde. Half Life 1 ve Half Life 2′den sonra Half Life 3 hakkında bilgiler internette dolaşmaya başladı. Biz de bu makalemizde Half Life 3 hakkında bilgiler paylaşacağız sizlerle.

Sponsorlu Bağlantılar

Fransız oyun sitesi Le Journal Du Gamer’a konuşan ve adı açıklanmayan kişinin, Half Life 3′ün gelişim sürecinin defalarca durdurulup yeniden başlatıldığını; ancak Valve’ın şimdi izlemeyi planladığı yolun daha farklı olduğunu ifade etti.

Valve, Half Life 3 serisinde “Open world” unsurlarına da yer vermeyi planlıyor. Skyrim ve Fallout gibi oyunlarda da kullanılan bu unsurlar, oyunun daha gevşek bir senaryoya sahip olacağı ve geniş kapsamlı bir sanal dünyada geçeceği anlamına geliyor.

Half Life 3′ün “Open world” unsurlarını barındırıp barındırmayacağı belirsiz olsa da, bunu öğrenmek için uzun bir süre beklemek gerekecek. Zira; gelen haberlere göre Valve oyunun piyasaya çıkış tarihini 2013′ün de sonrasına atmış durumda.

Half Life 3′ün yayınlanması için 2014′ün ilk ayları işaret ediliyor.

Half Life 2 Oyunun Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver