Hakan Yıldırım kim Hakan Yıldırım nereli Hakan Yıldırım kaç yaşında

Hakan Yıldırım kaç yaşında,

 

Bu makalemiz de moda ve tasarımcı Hakan Yıldırım hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Hakan Yıldırım ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Hakan Yıldırım kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Hakan Yıldırım, 1970 yılında Çemişkezek’te dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekor Kostüm Bölümü’nü okudu ve mezun oldu. İKTİP’in düzenlediği yarışmada birinci oldu.

Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nde yapılan ve ünlü manken Linda Evangelista’nın da yer aldığı Osmanlı defilesiyle kendini duyurmaya başladı.

Hakan Yıldırım Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

1997 yılında Loreal’le Paris’te, 1998′de yine Loreal ve Zeki Doğulu ile İtalya’da defileler düzenledi. ABD’de yaşayan Hakan Yıldırım “Against the Wind” filminin kostümlerini hazırladı.

Hakan Yıldırım imzalı Hakaan markalı tasarımlar aralarında Harvey Nichols, Colette, Opening Ceremony, Bon Marche gibi  dünyanın en önemli mağazalarının bulunduğu 50’yi aşkın noktada satılmaktadır.

Etiketler: :
hakan yıldırım kimdir, hakan yıldırım hayatı, hakan yildirim vikipedi, hakan yıldırım biyografi, hakan yıldırım kim, modacı hakan yıldırım hayatı, hakan yıldırımın hayatı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver