Hakan Boyav resimleri fotoğrafları Hakan Boyav kim Hakan Boyav boyu

Hakan Boyav boyu,

 

Bu biyografimiz de sinema ve dizi oyuncusu Hakan Boyav hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Hakan Boyav ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Hakan Boyav kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Hakan Boyav, 1964 yılında İzmir’in Ödemiş ilçesinde dünyaya geldi.  Suphi Koyuncuoğlu Lisesini okudu ve ardından 1987 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’den mezun oldu.

1988 yılında Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nun kurum ekibinde görev aldı ve 1988 yılından 1993 yılına kadar Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı. 1993 yılından 2003 yılına kadar Antalya Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. 2003 yılından itibaren Ankara Devlet Tiyatrosu görev almaya başladı. Halen Ankara Devlet Tiyatrosu’nun kadrolu sanatçısıdır. Ayrıca profesyonel olarak karikatür sanatı ile de ilgilenmektedir.

Hakan Boyav Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Kurtlar Vadis Pusu dizisindeki Kara karakteri ile herkesin tanıdığı biri haline geldi.

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Ay Büyürken Uyuyamam, Ejder Kapanı, The International, Black Field, Vali, Hayattan Korkma, Barda, Hırsız Var, Bir Aşk Hikayesi, Kurtlar Vadisi Pusu, Hanımın Çifliği, Gece Gündüz, Kalpsiz Adam, Duvar, Dağların Delisi, Fırtına, Hırsız Polis, Seher Vakti,  Arapsaçı, Asmalı Konak

Etiketler: :
ahmet hakan kimvikipedi, hakan boyav boyu, hakan boyav kac yasında, hakan boyav kimdir, kara kurtlar vadisi vikipedi, kurtlar vadisi pusu kara kimdir, kurtr vadisi kara kaç yaşındadır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver