Hair Master Fotomontaj Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Hair Master, kendi fotoğrafınız ya da hazır resimler üzerinde düzenleme yapabileceğiniz, saç tasarımından makyaj çeşitlerine kadar birçok seçenek sunan birfotomontaj programıdır. Hair Master dijital fotoğrafınızı tarayarak yüz ve saç bölgenizi belirler ve fotoğrafınızda düzenleme yaparak ya da kendi içinde yer alan görselleri kullanarak, yeni bir saç stilinin, saç renginin, makyajın veya aksesuarın kendinizde nasıl duracağını görebilirsiniz.

Sonucu bir proje dosyası olarak kaydedip daha sonra üzerinde değişiklik yapabilir, farklı resim formatlarında kaydedebilir veya çıktısını alabilirsiniz. Saç yapmakonusunda programın 15 farklı kategoride 5000’den fazla yüksek kaliteli saç stili, farklı moda trendlerine uygun 50 önceden tanımlanmış set, çeşitli giriş kaynaklarından (tarayıcı, kamera, cep telefonu) resim aktarma ve görünümleri favorilere ekleme gibi özellikleri bulunuyor.Saç yapmamakyaj yapmasüsleme oyunlarınabenzeyen program, bunlardan çok daha kapsamlı ve kullanıcıya çok daha fazla seçenek sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hair Master 5 sürümünde gerçek saç stilleri, renkler, moda aksesuarlar eklenmiştir.

Not: Programın bu demo sürümünde yalnızca daha önceden kaydedilmiş hazır fotoğraflar üzerinde deneme yapabilirsiniz. Kendi fotoğrafınızı yükleyip düzenleme yapabilmek için programı satın almanız gerekmektedir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver