Hafıza Temizleyici Ücretsiz İndir Memory Washer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Hafıza Temizleyici Memory Washer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Memory Washer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Memory Washer programı bilgisayarlarını düzenli olarak temizlemek isteyen,yoğun kullanımdan dolayı biriken dosyaları temizleyip bilgisayarını ilk gün gibi hızlı kullanmayı amaçlayan kullanıcılar için harika bir yazılımdır.Gelişmiş özellikleri sayesinde tüm bu yavaşlamaların ve gereksiz dosya birikmelerinin önüne geçebilirsiniz.

Memory Washer bize nasıl yardımcı olur ?

Program ilk etapta gereksiz dosyaları silmek üzerine kurgulanmıştır.Windows’un kullanmadığı kayıt dosyalarındaki gereksiz dosyaları siler ve sistemi daima hızlı tutar. Bunların yanında başka önemli özellikleride mevcuttur.

Memory Optimization

Programla beraber ayarlar yapabilirsiniz. İşlemci,ram ve anakart ayarları üzerinde işlem yapabilirsiniz.Yapacağınız düzgün ayarlar sayesinde sisteminizden yüksek verim alabilirsiniz.

Startup Manager

Sistem başlangıç ayarlarını yapabilirsiniz.Bilgisayarınızı açılışta yoran programları engelleyebilir daha sonra açılmasını sağlayabilirsiniz.

Yazılımı herdefasında manuel olarak çalıştırmak zorunda değilsiniz.Gerekli ayarlamaları yaparak otomatik şekile çevirebilirsiniz.Bu sayede tüm tarama ve temizleme işlemlerini belirlediğiniz zamanda gerçekleştirir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver