Hafıza Kartı boş görünüyor problemi Hafıza Kartı boş görünüyor problemi ve çözümü Hafıza Kartı dolu görünüyor sorunu

Etiketler: flash disk boş görünüyor, flash disk boş problemi çözümü

Hafıza Kartı Dolu Fakat Boş Görünüyor Sorunu ve Çözümü Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Hafıza Kartı Dolu Fakat Boş Görünüyor Sorunu ve Çözümü

Flash disk veya hafıza kartlarında işletim sistemlerine bağlı olarak FAT, FAT32 ve NTFS dosyalama sistemlerine bağlı olarak bazı sorunlar yaşanmaktadır. Örneğin kullandığınız bir cep telefonu veya dijital fotoğraf makinesinin hafıza kartında yüklediğiniz resim veya müzikleri cihazınızda görürken bilgisayarınıza taktığınızda göremezsiniz. Fakat bu sorun aslında dosyaların sisteminizde gizli olarak görünmesinden kaynaklanmaktadır. Kullanıcıların burada yalnızca gizli dosyaları gösterin dışında korunan işletim sistemi dosyalarını da göstermeniz gerekmekte şimdi sizlere adım adım anlatacağız:

Başlat menüsünden denetim masasına giriyorsunuz ve burada klasör seçenekleri çalıştırıyorsunuz. Açılan pencereden üst kısımdaki görünüm sekmesine tıklıyorsunuz. Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster kutucuğunu tıklıyorsunuz. Yine aynı bölümde birkaç satır altta korunan işletim sistemi dosyaları gizle (önerilen) kutucuğunu kaldırıyorsunuz. Artık hafıza kartındaki veya flash belleğinizdeki dosyaları görebilirsiniz.

Eğer hafıza kartınıza veya flash belleğinize yanlışlıkla format atıysanız farklı işlemler yapmalısınız. Daha önce anlattığımız silinen dosyaları geri getirme konularını inceleyebilirsiniz:

 

 

Yanlışlıkla Silinen Resim Müzik ve Video dosyalarını Kurtarma

Silinmiş Dosyaları Kurtarmanın Yolları Tamamen Ücretsiz

Silinen Dosyaları Kurtarma

Son Aramalar: flash disk boş görünüyor, flash disk boş problemi çözümü, Hafıza Kartı boş görünüyor problemi, Hafıza Kartı boş görünüyor problemi ve çözümü, Hafıza Kartı dolu görünüyor sorunu

hafıza kartı dolu ama boş gözüküyor, hafıza kartım dolu ama boş görünüyor, hafıza kartı boş görünüyor, hafıza kartının içi boş görünüyor, hafıza kartında görünmeyen dosyalar, hafıza kartı dolu ama boş görünüyor, hafıza kartım boş görünüyor, hafıza kartımdaki dosyalar görünmüyor, hafıza kartı telefonda boş görünüyor, hafıza kartı dolu ama dosyalar görünmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver