Haber Alarm Programı Ücretsiz İndir Big Para Uzman Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Haber Alarm Programı Big Para Uzman Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Big Para Uzman isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzman programı ile artık pisaya ilgili haberleri aramanıza gerek kalmayacak çünkü hepsi bu program sayesesinde karşınızda olacak. Hisselerinizle, ekonomi ve finans dünyası ile ilgili olup biten tüm gelişmeler anında bu haber alarmı sistemiyle karşınızda olacak.

Üretici Açıklaması:

Giriş ekranı: Piyasalar ve Borsa’nın anlık olarak son durumu görebilirsiniz. Tıklanarak bigpara sitesine gidilip detay bilgiyi alabilirsiniz.
Haber Ekranı: İlk olarak filtresiz tüm haberlere ulaşma imkanı sağlıyor. İstendiğinde Piyasa, Gündem, Son dakika, Şirket ve Dünya kategorileri de görülebiliyor. İlgilenilen haber için tıklandığında bigpara sitesindeki haberin detayı görüntüleniyor.
Seans Raporu Ekranı: Bu bölümde borsadaki seans içi gelişmeleri izlemek mümkün. İstendiğinde bigpara sitesinden tüm gelişmelere ulaşılabiliyor.
Hisse Alarm Ekranı: Buradaki seçim kutulularını kullanarak bir hissenin belirli bir fiyat veya belirli bir fiyat aralığında işlem görmesi durumunda uygulamanın bir alarm ile durumu bildirmesi sağlanır.
Kişiselleştirme Ekranı: Bu ekranda sadece istediğiniz tür haberlerden haberdar olmanızı, yorum alarmlarını alıp almamanızı ve ses ile uyarılıp uyarılmama gibi ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver