Güzellik Merkezi Programı Ücretsiz İndir Hursoft Güzellik Merkezi Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güzellik Merkezi Programı Hursoft Güzellik Merkezi Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hursoft Güzellik Merkezi Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hursoft Güzellik Merkezi Programı, güzellik merkezleri tarafından verilen hizmet ya da satılan ürünlere dair detaylı özelliklerin sunulduğu bir programdır. Bu program sayesinde işletilmekte olan güzellik merkezine gelen müşterilere dair detaylı girişler yapılabilir.

Güzellik merkezi kapsamında sunulan hizmetlere dair müşterilerin talebi ve yapılan müdahale bilgileri program üzerinden takip edilebilir. Bu sayede müşterinin hangi talebine ne şekilde bir hizmet ya da ürün verildiği kayıt altına alınabilir. Sonuçları oldukça sağlıklı bir şekilde kaydedilebilir.

Güzellik merkezinde gerçekleştirilen hizmet ve ürün satışı çerçevesinde gerçekleşen muhasebe ile ilgili işlemleri de Hursoft Güzellik Merkezi Programı üzerinden gerçekleştirilebilir. Eğer ürün satışı yapılıyorsa bu program üzerinden stok ve ürün bilgilerini sisteme girebilirsiniz.

Müşteri randevu özelliği de bulunan Hursoft Güzellik Merkezi Programı sayesinde randevu ve bakım işlemlerini çok daha rahat bir şekilde yürütebilirsiniz. Müşterilerin randevularını kısa mesaj ya da e-posta üzerinden kendilerine hatırlatabilirsiniz.

Hursoft Güzellik Merkezi Programı’nın Tüm Özellikleri:

Lazer Epilasyon İşlemiAkupunktur ile Zayıflama İşlemiBiorezonans İşlemiSpa ve Solaryum İşlemiMezoterapi İşlemiBotoks İşlemiMüşteri Kayıt EkranıRandevu İşlemleriStok TakibiPersonel İşlemleriMüşteri Para Puan KartıPaket TanımlamaGenel Gelir İşlemiGenel Gider İşlemiRaporlamalarGelir Gider (Kasa) Defteriİşletme DefteriArayan Numarayı GöstermeSMS Gönderme İşlemiE-mail Gönderme İşlemi 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver