Güvenlik Programı Ücretsiz İndir Norman Security Suite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güvenlik Programı Norman Security Suite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Norman Security Suite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norman Security Suite, güçlü güvenlik paketi ile donatılmış sezgisel ve kullanım kolaylığı sunan bir ara yüz ile tasarlanmıştır. Antivirus, antispyware, ebeveyn kontrolü ve kişisel güvenlik duvarı (firewall) içerir.

Programın özellikleri:

AntivirüsAntivspywareRootkit korumasıGüvenli ekran koruyucusuNorman sandboxGüvenlik eklentileriKesilen taramayı daha sonra sürdürme

Kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak hazırlanan ve kullanımı kolay olan arayüz sadece her seviyede bilgisayar kullanıcısına hitap eden Norman Security Suite, güçlü bir güvenlik duvarını da bünyesinde barındırır.

Çocuklarının güvenli bir şekilde interneti kullanmalarını isteyen ebeveynler için bulunan ebeveyn kontrolü özelliği ile gelişmiş ayarlarla istediğiniz yönde koruma sağlanabilir. İnternet kısıtlaması kategorilere göre uyarlanabilir ve zamanlama yapılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver