Güvenlik İçin Takip ve Filtreleme Programı Ücretsiz İndir HKLogger Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güvenlik İçin Takip ve Filtreleme Programı HKLogger Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda HKLogger isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

HKLogger‘ı aktif hale getirerek her şeyi izleyebilirsiniz. (İstenmeyen programları durdurmak da dahil). HKLogger size bütün dilerde özgü karakterler de dahil klavye tuş vurumlarını, konuşma ve yazışma sohbetlerini (her iki taraf için), şifreleri, e-mailleri, ekran görüntülerini, masaüstü ve internet aktivitelerini (çocuklarınızın ziyaret ettiği siteler gibi) kaydetme imkanı verir. HKLogger windows başlar başlamaz aktif hale gelir ve tamamen görünmezdir.

Keylogger, görev yöneticisinde, Windows Görev Bölümünde, Sistem tepsisinde, MSConfig’de (Başlangıç programları), Program kaldırma listesinde ve başlat menüsünde görünmezdir.   HKLogger çok tecrübe kazanmış bir Günlüğe sahiptir. Size günlük dosyalarınızı bakış, göz atma, silme, kontrol etme, yazma ve süzme imkanı verir. HKLogger görüntüleyicisi size tarihleri ve tüm günlüğe bakma imkanı verir. Aynı zamanda HTML ve sade metin raporları ile ekran görüntü resimlerini “Slayt şeklinde gösterme” seçeneklerini destekler. Çocuklarınızın ve çalışanlarınızın bilgisayarınızda neler yaptığını hemen öğrenebilir ve yazılan veriler için yedekleme kurabilirsiniz. Evden uzaktaysanız, günlükleri eposta veya FTP ile gönderebilir.

7 günlük deneme sürümünü indirebilir. memnun kalırsanız üreticisinin sitesinden satın alabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver