Güvenlik Duvarı Programı Ücretsiz İndir Outpost Firewall Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güvenlik Duvarı Programı Outpost Firewall Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Outpost Firewall Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet kaynaklı tehlikelerden bilgisayarınızı koruyan gelişmiş bir güvenlik duvarı programı. Antispyware modülü ile bilgisayarınızı casus yazılımlardan koruyabilir, gelişmiş güvenlik duvarı ile internet üzerinde güvenli bağlantılar kurabilir, host koruması ile zararlı yazılımları ortaya çıktıkları gün engelleyebilir ve web kontrolu ile internet kaynaklı, bilgisayarınıza zarar vermeye yönelik tehditlerden korunabilirsiniz.

Outpost Firewall Pro Özellikleri:

İç (Lan) ve dış (İnternet) hatlardan bilgisayarınıza gelecek uygunsuz ve izinsiz her türlü zararlı yazılımı engeller. Bilgisayarınızı izinsiz bütün aktivitelere karşı korur.
Host koruma modülü sayesinde yüklü olan programlar arasındaki etkileşimi izleyerek, sisteminizi gerçekleşen yüksek seviyeli güvenlik ihlallerine karşı korur.
Antispyware özelliği ile sisteminizi casus yazılımlara karşı korur. Sürekli güncellendiği için devamlı bir koruma sağlamaktadır. Casus yazılımları devreye girdikleri anda engelleyerek sisteminizi korur.
Çok yönlü web kontrol modülü ile internet güvenli bir şekilde dolaşabilir, kişisel bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından görülmesini engeller.
Program tarafından korunan sistemleri en iyi şekilde düzenleyerek, bilgisayarın performansını arttırabilir.
Kendisine yönelik saldırılarla devre dışı bırakılamaz. Böylece devamlı bir koruma sağlar.
Sisteminizi koruma konusunda ister acemi ister uzman olun, Outpost Firewall Pro ihtiyaçınıza karşılık verecektir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver