Güvenli Sıkıştırma Aracı Ücretsiz İndir SecureZIP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güvenli Sıkıştırma Aracı SecureZIP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SecureZIP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SecureZIP Windows işletim sistemi için tasarlanmış bir veri şifreleme koruma teknolojisine sahip sıkıştırma programıdır. Microsoft Outlook Express ile senkronize çalışması dolayısı ile de sıkıştırılan dosyalar hem daha az yer kaplıyor hem de en güvenli yollardan taşınabiliyor. Şifreyi bilmeyen birisinin çözmesi imkansız olan şifreleme sistemi sayesinde bilgisayarınızda zarar gelmesini yada çalınmasını önlemek istediğiniz dosyaları SecureZIP ile rahatça koruyabilirsiniz. Deneme sürümünün süresi bitince programın sitesine gidip satın almak isteyebileceğiniz oldukça hızlı çalışan kolay bir arayüze sahip başarılı bir program.Gelen epostalarınız veya takvim kayıtlarınızı bile şifreleyebilirsiniz. Ve hatta bu şifrelenmiş dosyaları Microsoft Outlook ile direkt olarak gönderebilirsiniz.

Yeniden şifreleme sistemi ile şifrelenmiş epostalarınızı indirmeden veya kaydetmeden direkt olarak düzenleyin ve böylece zamandan kazanın.

SecureZIP Özellikleri: 

Dosya adı şifrelemesiBu sayede dosya isimlerini dosya boyutlarını ve şifrelediğiniz dosyalar ile ilgili diğer hiçbir veriye ulaşılamayacak.Kullanımı kolay arayüzSecureZIP veri korumasını o kadar kolay yapar ki. İşlemleri bir kaç adım içinde bitirebilir ve istediğiniz verileri korumanızı sağlar.Otomatik dosya silmeSecureZIP silinmiş dosyaları düzenleyebilir. Silinen dosyaları kurtarmak için de kullanılabilir. Ancak sadece bu program ile şifrelenmiş dosyalar için geçerlidir.Ve daha bir çok özellik…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver