Güvenli Şifre Kullanma Aracı Ücretsiz İndir JKeyring Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güvenli Şifre Kullanma Aracı JKeyring Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda JKeyring isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

JKeyring ile web sitelerinde veya programlar üzerinde kullandığınız şifrelerinizden oluşan yine şifreler ile koruma altına alınmış kendinize ait güvenli bir şifre anahtarlığı oluşturabilirsiniz.

Keylogger gibi kullanıcıların özel bilgilerini ele geçirmek isteyen kötü niyetli yazılımlara karşı alabileceğiniz farklı bir önlem olan bu güvenli şifre anahtarlığı ile web sitelerinde veya programlarda hesaplarınızı kullanırken şifrelerinizi klavye kullanmadan girebilecek ve hatta CTRL+C (kopyala) komutunu kullanmadan şifrenizi panoya kopyalayabileceksiniz.

Belirlediğiniz hesabı ve şifreyi seçip panoya kopyaladıktan sonra geriye kalan keylogger programlarının kayıt altına alamadığı CTRL+V komutunu kullanmak oluyor. Böylece JKeyring sayesinde şifrenizi başarılı ve güvenli bir şekilde gerekli bölüme yazabiliyorsunuz.

Hesap ve şifreleri belirlerken üst bölümde her kayıt için bir şifre belirlemeniz isteniyor ve bu şifre bilinmeden veya oraya yazılmadan kayıt altına alınan şifreler hiçbir şekilde panoya kopyalanamıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver