Güvenli PDF Dosyası Oluşturma Programı Ücretsiz İndir pdfFactory Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güvenli PDF Dosyası Oluşturma Programı pdfFactory Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda pdfFactory isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

pdfFactory bilgisayarınıza sanal bir yazıcı yükler ve kolayca herhangi bir belgeyi veya internet sayfasını yazdır butonuna tıklayarak pdfFactory üzerinden PDF formatına dönüştürmenizi sağlar. Eğer bir takım belgeler yayınlamak istiyorsanız ve içeriğinin hiçbir şekilde değiştirilmesini istemiyorsanız bu güçlü uygulama ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Arayüzü oldukça basit ve üzerinde çalışması oldukça kolaydır. Sadece herhangi bir uygulamayı kullanırken belgelerinizi yazdır butonuna tıklayarak yazıcı olarak pdfFactory‘i seçin. Oluşturulan PDF dosyaları, not veya filigran ekleme ve bilgileri şifreleme gibi işlemler için farklı bir pencerede açılır. Aynı pencerede çıktı dosyalarını kaydetme, düzenleme ve e-posta olarak gönderme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver