Güvenli Çevrimiçi Yedekleme Uygulaması Ücretsiz İndir Comodo Cloud Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Güvenli Çevrimiçi Yedekleme Uygulaması Comodo Cloud Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Comodo Cloud isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz barındırma servislerinin bir yenisi Comodo Cloud. Güvenlik yazılımlarıyla tanıdığımız Comodo’nun bulut servisi kayıt olduktan sonra 5 GB’lık ücretsiz kullanım alanı sunuyor.Comodo Cloud servisini kullanırken aynı Dropbox’ta olduğu gibi programın uygulamasını veya websitesini tercih edebilirsiniz. Programla dosyaları senkronize etmek çok kolay. Bir klasör sağ tıklayıp “Sync To Cloud” dedikten sonra veriler Comodo Cloud uygulamasının kurulu olduğu tüm ortamlarda yedekleniyor. Özellikle kolay paylaşmak istediğiniz veya birden fazla yedek almak istediğiniz dosyalar için bu gibi servisler çok yararlı oluyor.

Güvenlik: Yüklenen ve indirilen dosyalar şifrelenerek saklandığı için sizin dışınızda birinin ulaşması neredeyse imkansız.Sürükle-Bırak: Verileri çevrimiçi ortama yedeklerken sürükle-bırak özelliğiyle işlemleri hızlandırabilirsiniz.Yer imi yedekleme: Saklamak istediğiniz linkleri sürükle bırak yardımıyla bulutta depolayabilirsiniz. Metin yedekleme: TXT dosyalarını sürükleyip gerekli alana bırakırsanız yazılarınız aynı formatta saklanır.Mobil desteği: Android uyumlu cihazlardan servise dolayısıyla buluttaki dosyalara erişebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver