Güneş lekelerine bitkisel maske tarifi-Güneş lekelerinden hangi maske korur Hakkında Bilgi

Aşağıda Güneş lekelerine bitkisel maske tarifi-Güneş lekelerinden hangi maske korur ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Malumunuz yaz mevsimine girdiğimiz şu günlerde cildi hassas olan hanımların büyük bir kısmının ortak korkusu cilt lekelerinin ortaya tekrar çıkmasıdır. Güneşteki ultraviyole ışınımlarının cilt üzerindeki olumsuz etkilerinden bir tanesi olan güneş lekeleri bitkisel cilt bakım maskeleri ile pekala önlenebilmektedir. Aşağıda Ebru Şallı’nın verdiği bitkisel cilt leke maskesi ile hem yaşlılık ve hamilelik lekeleri, hem de güneş lekeleri tedavi edilebilmektedir.

Gerekli malzemeler

– 3 yemek kaşığı elma sirkesi
– 1 su bardağı himalaya tuzu
– 1 su bardağı kaynar su

Malzemeleri bir kaseye boşaltıyoruz ve himaliya tuzu eriyesiye kadar karıştırıyoruz. Artık ciltteki güneş lekeleri tedavisinde kullanacağımız cilt maskesi hazır hale geldi

Kullanımı:

Yukarıda güneş lekesi tedavisi için kullanacağımız cilt maskesini sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez cildimize uyguluyoruz Bu sayede güneş lekeleri kaybolacak ve yüzümüz eski pırıltılı ve lekesiz haline geri dönecektir. Bu cilt maskesini güneş nedeniyle oluşan çiller için de kullanabilirsiniz.

Aşağıda güneş lekelerine cilt bakımı maskesinin hazırlanışı ve uygulanışının anlatıldığı Ebru Şallıya ait video yu izleyebilirsiniz.

Cilt Lekelerine Doğal Çözüm olacak bir diğer maske çeşidi olan limon kabuğu maskesinin yapımı da aşağıdaki video da Ebru Şallı tarafından anlatılıyor.

Keten tohumu ile leke giderici maske tarifi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver