Güneş lekelerine bitkisel çözümler Suna Dumankaya Hakkında Bilgi

Aşağıda Güneş lekelerine bitkisel çözümler Suna Dumankaya ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Güneş lekelerine bitkisel çözümler. Suna Dumankaya

Güneş lekeleri için genelde leke giderici kremler tavsiye edilmektedir. Ancak siz, doğal yöntemler ile güneş lekeleri nasıl geçer sorusuna cevap arıyorsanız bu yazımızda güneş lekelerine bitkisel çözüm formülünü elde edeceksiniz. Bu sayede ciltte kahverengi güneş lekelerinin tedavisi mümkün olmakta ve basit ev yapımı formüller ile güneş lekelerine kesin çözüm bulunabilmektedir. Şimdi güzellik uzmanı Suna Dumankaya İmzalı cill lekesi kürüne bir göz atalım:
Bitkisel Güzellik ve doğal yollarla cilt bakımı alanında ülkemizin belki de en önde gelen Uzmanı olan Suna Dumankaya, Güneş lekelerinin bitkisel tedavisi için şu aşağıdaki basit ama etkili bitkisel formülü tavsiye etmekte:
//

Gerekli malzemeler

* 1  tutam semizotu

* 1  tutam maydanoz,

* 1 kase yarım yağlı yoğurt ve

* 3 küçük boy misket limon

Limonun kabuğunu soyarak dilimliyoruz. Daha sonra maydanoz ve püre otunu rendeden geçirerek ince pul haline getiriyoruz. Yoğurt ile bu karışımları hep birlikte kararak yüzdeki, alındaki, yanaklardaki ve kollarda omuzlarda bulunan  güneş lekeleri olan cilde maske şeklinde sürüyoruz. 25-30 dakika kadar maske bekletildikten sonra el ile ovarak maskeyi çıkartıyoruz. 2 günde 1 yapacağınız bu güneş lekeleri tedavi kürü ile bitkisel yollardan güneş lekelerine çözüm elde edebilirsiniz. Başka önerileriniz varsa veya bu kürü uygulayıp sonuçlarını bizlerle paylaşmak isterseniz yorumlarınızı bekliyoruz.

//

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver