güneş lekelerine bitkisel çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda güneş lekelerine bitkisel çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

güneş lekelerine bitkisel çözüm

Güneş ışınlarının korunmasız ciltlere temas etmesi sonucu ortaya çıkan güneş lekeleri için bitkisel çözüm yolları da son zamanlarda merak edilen bir konu halini almıştır.

Yaz aylarında bulunduğumuz şu günlerde özellikle tatilde güneş ışınlarına fazla maruz kalan hassas ciltli hanımlarda güneş lekeleri dediğimiz göz altı ve burun üstü bölgelerde beneklenmeler görülmektedir. Bana kalsa oldukça hoş bir görüntü oluşturuyor. Ama kimi bayanlar bu çil benzeri güneş lekelerinden pek te hoşnut değiller. Onlara vereceğim bitkisel çözüm ile güneş lekelerinden birkaç hafta içerisinde kurtulmak mümkün olacak.

Güneş lekeleri için bitkisel çözümümüzün formülü yoğurt, semiz otu, maydonoz ve limon dan oluşuyor. 1 er tutam semizotu ve maydanozu incecik kıyarak 1 kase yoğurdun içerisine koyuyoruz. Daha sonra içerisine 2 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu ekleyerek kaşık ile bir güzel çırpıyoruz. Cacık kıvamına gelince yüzde omuzlarda, boyunda, ellerde ve kollarda sırtta güneş lekeleri olan bölgelere yoğurdu sürerek 30 dakika kadar kurumasını bekliyoruz. sürülen bölgeleri elle ovalayarak yoğurdun dökülmesi sağlandıktan sonra ılık suda duş alarak temizleniyoruz. Bu kürü haftada 2 ya da 3 kez uygulamanız yeterlidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver