güneş enerjisi güneş enerjisiyle çalışan şarz aleti pil pil şarz aleti

Etiketler: doğal enerji, doğal yollarla şarz olan pil şarz, rüzgar enerjisi

Rüzgarla Çalışan pil şarj aleti Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Rüzgarla Çalışan pil şarj aleti

Tasarım firması Yanko Desing ilginç ürünleri kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Çevre dostu bu alet tamamen doğal yollarla pil şarz ediyor ve oldukça ufak bir mekanizmaya sahip bu aletin hızla çöplüğe dönüşen dünyamızda oldukça gerekli bir alet yeni bir teknolojiye adım olarak görülüyor.

null

Daha önce tanıttığımız olduğumuz Bezelye Hoparlör sisteminden sonra bu yeni ürün yine dikkatleri üzerine çekecek çünkü hiç elektrik desteği olmaksınız pillerinizi şarj edebileceksiniz. Ji-yun Kim, Soon-young Yang ve Hwan-ju Jeon adlı tasarımcılar tarafından meydana getirilen üründe yapmanız gereken oldukça basit; kutudan çıkarmış olduğunuz parçaları birleştirmek, şarj edilebilir pilinizi içine koymak ve sonra rüzgârı hissetmek.

Her Yerde Şarj İmkanı

Araba ile yolda giderken, seyhat ederken, kısacası aklınıza gelen ve rüzgâr olan her yerde pil şarj etmek artık çok kolay. Cihazı isterseniz yapışkan aparatı sayesinde cama monte edebiliyorsunuz. Bir pili ne kadar sürede doldurduğu ve fiyatı henüz belli olmayan ürün yine de oldukça göz alıcı.

Son Aramalar: doğal enerji, doğal yollarla şarz olan pil şarz, güneş enerjisi, güneş enerjisiyle çalışan şarz aleti, pil, pil şarz aleti, rüzgar enerjisi, Rüzgarla Çalışan pil şarj aleti, Rüzgarla enerjisiyle çalışan şarz aleti, şarz aleti

gılasik ruzgarla çalışan basit alatler, ısıyla çalışan şarj aleti, pil şarj cihazı yapımı, lg guneshle calıshan pıl, solar şarj cihazı yapımı, teknoloji̇k bi̇r aletet, ruzgarla şarj, rüzgarla çalışan aletler, doğal yollarla pili şarj etme, pili doğal yoldan nasıl şarj edilir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver