Gülay Özdem kaç yaşında Gülay Özdem nereli Gülay Özdem

Gülay Özdem biyografi,

 

Gülay Özdem araştırmalarımıza göre 15 Mayıs 1977 doğumludur.

Sponsorlu Bağlantılar

Yayın hayatına İzmir’de yerel bir radyoda başlayan Gülay Özdem Radyo Mega Star Fm Radyospor Radio Time Radyo Pink ve Best Fm’de haber spikerliği yapmış ayrıca şiir ve kültür sanat programları hazırlayıp sunmuştur.

Televizyonda ise Mmc ve Tatlıses kanallarında şiir programı yapmış ardından önce Cine5 Atv ve son olarak Tv8′de devam eden bir yarışma programını başarıyla sunmuştur. Kanal24′de “Sesler Yüzler Mekanlar” adlı güzel bir programa imza atmış ve aralarında Haluk Bilginer Müşfik Kenter. Volkan Konak Haldun Dormen Yiğit Özgür gibi alanlarında çok ünlü ve başarılı isimlerle hayatları üzerine söyleşiler yapmıştır.

Programın yayından kaldırılmasının ardından Kanal 24′te haber spikerliğine başlayan Gülay Özdem çok geçmeden NTV tarafından keşfeldildi ve 2009 Eylül döneminin başında geçtiğimiz dönemlerde Banu Güven tarafından yürütülen NTV Gece Bültenini spikerliğine getirildi. Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe günleri 00.00′da Cuma günleri ise 22:00′de ekranlara konuk olmakta ve güzelliği ses tonu ve diksiyonuyla bizleri etkilemeye devam etmektedir.

Gülay Özdem resimleri, Gülay Özdem özgeçmişi, Gülay Özdem memleketi

Etiketler: :
gülay özdem kimdir, gülay özdem biyografi, gülay özdem biyografisi, glay zdem, gülay özdem, gülay nereli, gülay özdem nereli

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver