GTA San Andreas Multiplayer Mod Eklentisi Ücretsiz İndir GTA San Andreas SA-MP Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

GTA San Andreas Multiplayer Mod Eklentisi GTA San Andreas SA-MP Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GTA San Andreas SA-MP isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA San Andreas oyununa renk katmak için hazırlanmış çok güzel bir mod paketi olan SA-MP oyunu online oynamanıza yarayan güzel bir eklenti. Sa-MP modu ile oyundaki istediğiniz karakter ile başlayabilir, istediğiniz aracı alabilir ve diğer karakterleri ile chat yapabilirsiniz.

Oyun içinde kendi grubunuzu oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Modifiye edebileceğiniz arabalar ile yarış düzenleyebilir ve kurduğunuz çete ile diğer çetelere saldırabilirsiniz.

SA-MP eklentisi ile birlikte yüklenen trainer programı ile oyunda bir çok hileye başvurabilirsiniz. Ayrıca diğer GTA San Andreas Hileleri için buraya tıklayabilirsiniz.

GTA SA-MP modu bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için bilgisayarınızda GTA San Andreas oyununun yüklü olması gerekmektedir. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan GTA San Andreas versiyonu 1.0 veya 2.0 ise buraya tıklayarak oyunun güncel patch dosyasını indirmelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver