GrieeX Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:GrieeX  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,GrieeX  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link,GrieeX  Full İndir Download, GrieeX Demo İndir Demosu,GrieeX  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

GrieeX Film Arşivleme Programı basit kurulumu ve kullanışlı Türkçe menüleriyle film arşivleyenlerin ihtiyaçını karşılayabilecek bir programdır. IMDb.com’dan İngilizce bilgi sağlayabilir. Arşivinizde bulunan filmin adını, gösterim tarihini, yönetmenini, konusuna göre kategorisini, süresini, dilini, konusunu, puanını, aldığı oyu, oyuncularını ve IMDb resmini programı kullanarak ekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Beyazperde.com, Film.com.tr, Sinema.com, Sinematurk.com, Sinemalar.com sitelerinden arşivinizdeki filmler için film ismi ve konusu hakkında bilgi alabilirsiniz. Amazon.com, Dvdempire.com, Moviegoods.com, Google.com, IMDb.com sitelerinden büyük film boy afişlerini indirebilirsiniz.

Desteklediği Formatlar:

Video: MKV, OGM, AVI, DivX, WMV, QuickTime, Real, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DVD (VOB)
(Codec: DivX, XviD, MSMPEG4, ASP, H.264, AVC…)
Audio: OGG, MP3, WAV, RA, AC3, DTS, AAC, M4A, AU, AIFF

Özellikleri:

  • Diğer film arşiv programlarından import (verileri GrieeX veritabanına otomatik alma) işlemi. GrieeX Import modülü ile Diviks, DivXTurk, PivX, DivxARC, All My Movies, eXtreme Movie Manager programlarında kayıtlı filmlerinizi çok kolay bir şekilde GrieeX programına aktarabilirsiniz.
  • Veritabanınızda bulunan filmleri bir tuşa basarak Excel ortamına aktarıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Excel üzerinde kayıtlı filmlerinizi tek tuşla GrieeX’e aktarabilirsiniz.
  • IMDb Toplu Güncelleme Modülü ile kayıtlı filmlerinizin tamamını veya seçeceğiniz kadarını otomatik olarak Imdb güncel bilgilerini bir tuş yardımıyla güncelleyebilirsiniz.
  • İstatistikler ekranı ile kayıtlı filmleriniz hakkında genel bilgiler edinebilirsiniz
  • GrieeX üzerinden diskinizdeki filmleri, klasörler arasında dolaşmadan hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz.
  • Vereceğiniz kişisel puanlar ile kendi sıralamanızı oluşturabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver