GPU-Z Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:GPU-Z Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, GPU-Z  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, GPU-Z  Demo İndir Demosu, GPU-Z Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

GPU-Z Ana Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda bulunan ekran kartı veya kartlarının detaylı olarak bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşmak için kullanabilceğiniz GPU-Zprogramı GPU’nuz (grafik işemcisi) hakkında detaylı bilgileri sunarken donanımınızın üzerindeki sensörler yardımıyla ekran kartınızı anlık olarak takip etmenize olanak sağlıyor.

GPU çekirdek ve bellek hızlarını, ekran kartınızın ısısını, fan dönüş hızını ve donanımınızın yükünü anlık olarak size sunan bu ücretsiz donanım aracı tüm ATI ve NVDIA marka ekran kartları ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Donanımınız için kullandığınız özel sürücü (driver) sürümlerini de gösteren GPU-Z özellikle donanım ile çok ilgilenen bilgisayar kullanıcıları tarafından hız aşırtma denemeleri için kullanılan yardımcı bir uygulama.

Yeni sürümleri ile birlikte en son çıkan ekran kartı marka ve modellerine, grafik işlemcileri ve sürücülere destek sağlayan GPU-Z kurulum gerektirmeden çalışıyor. Program gelişen ekran kartları ve grafik işlemci teknolojileri ile birlikte sürekli olarak geliştirilmeye devam ediyor.

indir.png (426×83)

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver