Gözaltı Torbaları, Gözaltı Torbaları Ameliyatı Nasıl Yapılır, Gözaltı Torbaları İçin Ameliyat

gözaltı torbaları nasıl geçer, gözaltı torbaları tedavisi, gözaltı torbaları ve tedavisi, gözaltı torbalarının ameliyatı

Gözaltı torbaları ameliyatı

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Güzelliğin bir kusuru olan gözaltı torbaları, ameliyat ile alınarak kişinin daha gergin bir göz çevresine ve daha etkili bir güzelliğe kavuşmasını sağlıyor. Gözaltı torbalarından şikâyet edenler için geliştirilen estetik uygulamalar, bu soruna kısa sürede çare oluyor. Bazı bireylerde yaş ilerledikçe cildin deforme olması sonucu gözaltında torbalanmalar meydana gelse de, bazılarının bu sorunu genetiktir. Peki, gözaltı torbaları ameliyatı nasıl yapılır ?

 

Gözaltı torbası operasyonu, oldukça basit bir uygulamadır. Güzelliğe gölge düşüren bu sorun kısa bir sürede halledilerek daha canlı ve sağlıklı bakışlara sahip olmanızı sağlıyor. Estetik ve Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, siz sevgili ziyaretçilerimiz için gözaltı torbalarının tedavisinden bahsediyor…

“Çok genç yaşlarda da görülen bu sorun sadece torbalanma olarak değil sarkma ve gevşeme olarak da görülebiliyor. Bireyleri yorgun ve yaşlı gösteren bu sorunlar estetik görünüm bozukluğuna yol açmaktadır.

Göz kapağındaki sarmalarla birlikte görülen gözaltı torbaları, bireylerin görme soruna da yol açar. Göz kapağı torbaları gözün üstüne düşerek görme sıkıntısının yaşanmasına sebep olur. Estetik uygulamalar ile sarkma ve torbalanmaya neden olan deri fazlalıkları çıkartılır. Yağ dokusu önündeki zarda bu esnada güçlendirilir. Estetik ameliyatta lokal anestezi uygulanır ve yaklaşık 1-1,5 saat sürer. Operasyon çoğu zaman başarılı geçer. Nadiren tekrarı yapılabilir.”

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver