Göz İltihabı, Göz İltihabı Bitkisel Çözüm, Göz İltihabı İçin Bitkisel Yöntemler

göz iltihabı nasıl geçer, göz iltihabı tedavisi, göz iltihabına bitkisel çözüm, göz iltihabına bitkisel kür tarifleri

Göz iltihabı bitkisel tedavi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Bitkisel tedavi metotları ile göz iltihabından kurtulmayı planlayanlara faydası dokunacak olan bitki kürlerine yer vermek istedik. Gözler her birimiz için oldukça büyük bir öneme sahip olduklarından dolayı gözlerde ortaya çıkan sorunlar oldukça can sıkıcı ve yaşamı olumsuz yönde etkileyici olmaktadır.


Göz iltihabı için bitkisel tedavi yöntemi arıyorsanız aşağıdaki tariflerden yola çıkarak güvenli bir şekilde göz iltihabınızdan kurtulabilirsiniz. Herbalistlerin önerisi olan bu kürler düzenli olarak yapılmalıdır. Kesinlikle tarifin dışına çıkmamanızı önererek sizleri göz iltihabını tedavi edecek kürler ile baş başa bırakıyoruz.

 

Göz iltihabına bitkisel çözüm

 

Malzemeler: 4 bardak kaynak su ve 1 çay kaşığı sofra tuzu.
Hazırlanışı: Dört bardak suyun içine sofra tuzunu ekleyin ve tuz eriyene kadar karıştırın. Ardından gözünüzü bu su ile yıkayın.. bu işlemi günde 3 kez tekrarlayın.

Malzemeler: 4 bardak su, 1 çorba kaşığı çay, 1 çorba kaşığı kuru nane.
Hazırlanışı: Dört bardak suyun içine çayı ve kuru naneyi ekleyerek bir taşım kaynatın. Ardından süzün ve posasını göz kapaklarınızın üzerine koyun. On beş dakika bu şekilde bekleyerek ardından ılık su ile gözlerinizi yıkayın.

Malzemeler: 4 bardak su, 50 gram meyan kökü.
Hazırlanışı: : Meyan kökü ve suyu karıştırıp on beş dakika kaynatın. Daha sonra süzün ve günde 3 kez bir çay bardağı bu karışımdan için.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver