Göz Çevresi Bakım Kremi, Göz Çevresi Bakım Kremi Sürme Tekniği, Göz Çevresi Bakım Kremini Doğru Sürme

göz çevresi bakım kremini nasıl sürmeliyim, göz çevresi kremi nasıl kullanılır, göz çevresi kremi nasıl sürülür, göz çevresi kremi nasıl uygulanır

Göz çevresi kremi nasıl kullanılır?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Göz çevresi kırışıklıkları, gözaltı morlukları, kaz ayağında ortaya çıkan yaşlılık belirtileri kadınların en çok canını sıkan sorun olduğu için belli bir yaştan sonra kadınlar göz çevresi bakım kremlerine yönelerek bu sorunlardan kurtulmaya çalışırlar. Piyasada değişik marka ve isimlerde çeşitli göz çevresi bakım kremleri satılmaktadır, ancak hepsine de güven olmaz. Siz en iyisi en güvenlisi ve sağlıklısı olan bitkisel yöntemleri tercih edin.

 

Gözaltı veya göz çevresi sorunları için bakım kremi kullanmanın yanı sıra, bakım kremini doğru bir şekilde kullanmakta önemlidir. Güzellik uzmanı Suna Dumankaya bayanlara hem sağlıklı bir göz çevresi bakım kremi tarifi veriyor hem de göz çevresi bakım kremini nasıl doğru kullanılması gerektiğinden bahsediyor. İşte suna Dumankaya’nın göz çevresi kremi nasıl kullanılır sorusuna verdiği yanıt.

 

Göz çevresi kremi tarifi


 • 1 çay kaşığı arı sütü,
 • 1 damla buğday yağı,
 • 1 ampul E vitamini
 • 2 damla kadar kayısı yağı
 •  

  Göz çevresi kremi kullanımı


  Tüm malzemeleri karıştırın. Karışımı serin bir yere koyun ve bekletin. Ardından hazırlanan bu karışım göz çevresine dışarıdan içeriye doğru masaj yapılarak sürülmelidir. Göz kremini sürerken dışarıdan içeriye doğru sürmek çok önemlidir. Karışımdan bir miktar alarak parmak uçlarınızla çok fazla bastırmadan kremi cildinize uyguların. Bu karışım5 gün boyunca uygulanmalıdır. Karışımı serin yerde tutun.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cevap Ver