Göz Altı Morlukları, Göz Altı Morlukları Bitkisel Maskeler, Göz Altı Morlukları İçin Bitkisel Çözüm

göz altı morlukları için doğal çözümler, göz altı morlukları için doğal maskeler, göz altı morlukları için maske tarifi, göz altı morlukları için maskeler

Göz altı morlukları için maske

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Göz altı morluklarına ve göz altı torbalarına doğal çözüm yolları arayanların oldukça işine yarayacak bitkisel maske tarifleri veriyor, nasıl hazırlanacağını ve uygulanacağını da açık bir şekilde anlatıyoruz. Her biri oldukça kolay hazırlanan maskeler olmasına rağmen, faydaları oldukça büyük diyebiliriz. İhtiyacınız olan malzemeleri temin ettikten sonra, evinizde bu maskeleri kolaylıkla uygulayacak ve göz altı morluklarından sonsuza dek kurtulmuş olacaksınız.

 

Göz altı morluklarına çözüm olacak olan maskeler çay, patates, fındık ve rezene gibi hemen hemen hepimizin evinde bulunan malzemelerden hazırlanıyor. Düzenli olarak uyguladığınız maskelerin birkaç hafta sonra etkilerini görecek ve sonucuna siz bile inanamayacaksınız.

 

Göz altı morlukları bitkisel maskeler

 

Göz şişkinliği, yorgunluk izleri ve göz altı torbaları nasıl geçer diye merak ediyorsanız, işte ihtiyacınız olan kür tarifi burada!

Çay kürü ile tüm bu sorunları geride bırakacaksınız. 1 çay fincanı papatya ıhlamur, zambak ya da yeşil çay hazırlayarak suyunu süzün. Soğuduktan sonra pamuk yardımı ile suyu göz çevrenize sürün. Birkaç dakika bekleyerek yüzünüzü yıkayın.

Göz altı morlukları için doğal çözümlerden bir tanesi de, patates maskesidir. Patatesleri soyarak dilimleyin. Patates dilimlerini göz altına koyarak yaklaşık 15 dakika bekleyin. Daha sonra yüzünüzü su ile yıkayın.

1 çay fincanı suyun içine bir tutam fındık yaprağı ekleyin. Bu suyu cezvede kaynatarak süzün. Daha sonra buzdolabına koyarak soğutun. Soğuyan fındık yaprağı suyu ile bir tutam pamuğu iyice ıslatın ve sıkın. Daha sonra gözünüzün üzerine pamukları koyun ve yaklaşık 15 dakika bu şekilde pamukları gözünüzde bekletin. Fındık yaprağı yerine rezene , papatya ya da lavanta da kullanabilirisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver