Görüntü Efektlendirici Ücretsiz İndir Sqirlz Water Reflections Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Görüntü Efektlendirici Sqirlz Water Reflections Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sqirlz Water Reflections isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Resimlerinize biribirinden ilginç ve bir o kadar da güzel efektler verebileceğiniz, ücretsiz ve kullanışlı bir program. Video ve resimlerinize, su yansımaları, dalgalar, yağmur efekti veya kar efektleri yaparak değişik çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraf çekindiniz ve arkaplanda bir havuzun olması resminize daha bir güzellik ve canlılık mı katacak? İşte tam o sırada programı devreye sokarak istediğiniz tüm bu çalışmaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Sade arayüzü ve bir o kadar da sunduğu profesyonel çalışma araçları sayesinde yapacağınız efektleri şekillendirebilir, dalga boyutunu ayarlayabilir, verdiğiniz suyun yönünü belirleyebilir ve saydamlık derecesini de ayarlayabilirsiniz.

Program popüler resim formatlarını desteklemektedir. .jpeg, .jpg, .bmp, .png, .tiff ve daha birçok resim türünü program aracılığıyla düzenleyebilir ve istediğiniz türde yine kaydedebilirsiniz. Programı daha yakından tanıyabilmek için aşağıdaki örnek çalışmayı inceleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver