Görev Yönetimi Uygulaması Ücretsiz İndir Efficient To-Do List Free Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Görev Yönetimi Uygulaması Efficient To-Do List Free Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Efficient To-Do List Free isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Efficient To-Do List Free profesyonel, şık, kullanışlı ve ücretsiz bir görev yönetimi yazılımıdır. Yapmanız gereken işleri not alarak en verimli şekilde tamamlayabilir ve düzenli olarak kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bir işe başlamadan önce Efficient To-Do List Free ile yeni bir görev kaydı oluştururken, yapacağınız işin başlangıç tarihini, bitiş tarihini, öncelik durumunu, ne kadar sıklıkta size hatırlatılması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz. Bu şekilde program size yapmanız gereken işe başladıktan sonra işi tamamlamak için ne kadar zamanınız kaldığını, hangi görevlerin daha öncelikli olarak yapılması gerektiğini belirterek daha organize bir şekilde çalışmanıza yarar sağlayacaktır.

Kendi görev listeniz içerisinde farklı görevlere farklı etiketler atayarak aynı görev gruplarını rahatça gruplayabilir, hangi gün içerisinde hangi görevleri yetiştirmeniz gerektiğini takip edebilir, arama çubuğu sayesinde anahtar kelimelere göre görevlerinizi arayarak çabucak ulaşabilirsiniz.

Efficient To-Do List Free ile tüm yapmanız gereken işleri bir plan doğrultusunda düzenli bir şekilde yaparak hiç aksatmadan zamanında bitirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver