Görev Yönetim Programı Ücretsiz İndir TimeGT Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Görev Yönetim Programı TimeGT Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TimeGT isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TimeGT, önceden tanımladığınız işlerinize ve görevlerinize herhangi bir bilgisayar üzerinden güvenli bir şekilde ulaşmanıza olanak tanıyan başarılı bir görev yönetimi programıdır. Program verilerinizi güvenli sunucuları üzerinde senkronize bir şekilde yedeklemektedir, böylelikle ihtiyacınız olduğu zaman verilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda TimeGT sunucuları sayesinde, belirlenen bilgisayarlar arasında hazırlanan görev yönetimlerini anlık olarak tüm bilgisayarlar için güncel tutmaktadır. Bu şekilde tüm kullanıcılar güncel olarak görev değişikliklerini takip edebilirler.

Tüm bilgileriniz güçlü güvenlik algoritmaları ile korunduğu için özel anahtar kodlarına sahip olmayan herhangi bir kullanıcı görevlerinize ulaşamaz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver