Görev Yöneticisi Ücretsiz İndir Task Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Görev Yöneticisi Task Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Task Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İşlerinizin, projelerinizin veya görevlerinizin takibini yapamıyormusunuz? Task Manager ile artık herşey yoluna giricek. Orbisoftun popüler yazılımının yeni versiyonu olan Task Manager 2007 ile kolaylıkla kendinizin veya ekibinizin çalışmalarını, projelerini takip edebilicek ve ilerlemeleri gözlemliyebiliceksiniz. Task Manager 2007 sizlere unutmamanız konusunda yardımcı olurken, çalışmanız veya grubunuzun çalışmaları hakkında anlık resimler veriyor.

Task Manager 2007 sizin çalışma yolunuz ne olursa olsun size yetebilicek esneklikte tasarlanmış bir program olmasıylada dikkat çekiyor. İçerdiği hazır özellikler ile projeleriniz ve işlerinizi ayarlarken onları basit bir şekilde takip edebilme özelliği tam olarak istenilen sonucu ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Programın Yararları:

Task Manager 2007’yi bunları kolaylıkla yapmak için kullanın:

Bütün görev,iş ve projelerinizin anında listesini alınOfisinizin verimliliğini arttırın ve gözden kaçan konulara karşı önem alın Kişisel ve takım işleri dengeleyin İşlerin tıkınacağı zamanları önceden tahmin edinİşlerin genel gidişatı hakkında anlık ilerleme durumu resimleri alınMüşterilerinzin otomatik ayarlanmış bitiş tarihleri ile tatminini arttırınOfisinizin üretebilirliğini otomatik görev zaman bütçeleyicisi ile arttırınGörevli/Takım yönetim zamanını en aza indirinDışardan gelen işlerin nerelere yönlendirilceğini ayarlayınYönetim ektisini maximum düzeye çıkarırGörev ve iş trendlerini ve istatistiklerini görüntüleyin Ve daha fazlası!

Task Manger 2007’yi kullanmaya başladıktan sonra onsuz takımınızı veya işlerinizi nasıl yöneteceğiniz konusunda merak duymaya başlıyıcaksınız.

Kolay kurulum ve kullanımı ile planlama ve yönetme konusundaki ihtiyaç duyabiliceğiniz hertürlü seçenek ve özelliği içinde bulunduran bu programı artık işyerinizin ofisinizin vazgeçilmez bir parçası olarak görüceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver