Google Uygulamarı Yazılım Geliştirme Kiti Ücretsiz İndir Google App Engine SDK Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Google Uygulamarı Yazılım Geliştirme Kiti Google App Engine SDK Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Google App Engine SDK isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google App Engine SDK kendi web uygulamalarınızı Google altyapısı üzerinden yürütmenize izin veren bir yazılım geliştirme kiti. App Engine uygulamaları kolayca geliştirilip kolayca saklanabilir ve değişen trafik ve data ihtiyaçlarınıza göre yeniden boyutlandırılabilir.

App Engine Geliştirici Kiti’nin bir başka güzel noktası, geliştirdiğiniz uygulamaları saklamak için herhangi bir sunucuya ihtiyaç duymamanız. Uygulamanızı upload edip kullanıcılara sunmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Uygulamanızı appspot.com üzerindeki ücretsiz bir domainde ya da Google Apps’ı kullanarak kendi domaininiz üzerinde sunabilirsiniz. Uygulamaya erişimi de dilersek limitleyebilir dilersek bütün dünyaya açabiliriz.

Ücretsiz bir hesap oluşturarak 500 MB’lık kalıcı depolamaya ve ayda 5 milyon sayfa görüntülemeye el verecek  kadar yeterli olan işlemci gücü ve bant genişliğine sahip olabiliyoruz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver